Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba mam problem ze sobą.. .

Mam doła, siedzę ze łzami w oczach i nie wiem za co się zabrać..
Skąd Wy znajdujecie na wszystko czas? Mam wrażenie jakbym był najgorszym człowiekiem na świecie. Debil nieogarniający i #!$%@? mać szkoda gadać.

U mnie:
Praca po 12h, studia, wlasna dzialanosc (rodzice się nią zajmują, ja staram się przyjeżdzać i pomagać jak nie mam studiów - wtedy zapierniczam po 14/16h) , uczestnictwo na stanowisku sekretarza w jednej z organizacji, zwiazek.. nie chce już dopisywać, że fajnie byłoby się spotkac ze znajomymi raz na pół roku i częściej odwiedzić rodziców, którzy zawsze mnie wspierali może nie finansowo, ale mentalnie.

Cięzko z terminami na uczelni bo człowiek zasuwa wtedy gdy inni się uczą. Robienie zadań i projektów to masz te max 10 h tygodniowo po nocy, co jest niewystarczające.
Dziewczyna trochę narzekająca, że nie mam czasu dla niej no i w sumie jej się nie dziwię, bo przeważnie każdy weekend pracuję albo studiiuję.
Znajomi, którzy się pytają co się ze mną dzieje.
Ja mający powoli dość wszystkiego zajadający ze stresu pizze zamówioną na UberEeats bo nie było czasu robić zakupów zeby coś ugotować, ale na pisanie tego wysrywa jest.

Zastanawiam się nad spotkaniem u psychologa bo zaczynam wymiękać. Często płacze (jak nikt nie widzi) bo oczywiście na żywo mądry, miły i wesoły gość. Zaczyna się pojawiać nadwaga z powodu słabej diety. Już nawet muzyka nie sprawia mi przyjemności. Dawniej gra na gitarze, taniec.. Teraz muzyka słuzy tylko do zagłuszenia moich myśli.

Nie wiem po co to piszę. Czy chce zadać pytanie, czy ktoś był z takimi problemami u psycho? albo poprostu chce się wyżalić randomom z internetów...
Ehh.. wracam do projektu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a691da1e7e7f000be60383
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
Skąd Wy znajdujecie na wszystko czas? Mam wrażenie jakbym był najgorszym człowiekiem na świecie. Debil nieogarniający i #!$%@? mać szkoda gadać.


@AnonimoweMirkoWyznania: W życiu bym nie dała rady tyle ogarnąć, co Ty! Moim zdaniem lepiej z czegoś zrezygnować i zwolnić zanim się wykończysz i posypie się więcej rzeczy.
  • Odpowiedz
WiedźmińskiMichał: "Fajnych" masz rodziców skoro tak cię wykorzystują zamiast pozwolić wybrać: praca lub studia. Nie masz wyjścia: rezygnuj ze studiów, pracy albo narzekaj nadal na anonimowych. Potem będziesz pluł sobie w mordę i narzekał na anonimowych, że rodzice zniszczyli ci życie, a dziewczyna rzuciła w #!$%@?. Ale wiesz TWOJE ŻYCIE i rób jak chcesz. Nie ty pierwszy i nie ostatni :)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz