Wpis z mikrobloga

@vasos: Nigdy nie chwaliłem Markosia za 'coś więcej' z AWP, ale ostatnio mi się podobał. Grał bardzo spokojnie i pewnie, przy czym zawsze był obok drużyny, żeby złapać kontakt/refraga/przykryć miejsce. Grając w takim stylu mógłby spokojnie zdobyć chwałę na PL scenie i rozlokować się wygodnie na podium snajperów.
@dymk: a jakie jest teraz podium snajperów w Polsce? Zakładam że niepodzielnie rządzi snatchie, a za nim? Chyba hades i teraz markoś, choć ja ciągle wierzę w snaxa który niedawno złapał dołek ale chyba się z niego powoli wydostaje
@vasos: Może słabo odpowiem, ale nie mam podium i nie ma sensu go tworzyć. Bo po co? Uważam, że dalej jesteśmy w bardzo słabym miejscu jako kraj i od dawna mam takie nastawienie, że na nic nie liczę- po prostu czekam. Połowa PL fanów wpadła w paranoję, druga pogrążyła się w rozpaczy, a ja staram się nie reprezentować żadnej strony. Co do osoby, która faktycznie jest najbardziej ogarnięta to owszem, dla
@dymk: ja też na razie staram się zostać realistą, fajnie się ogląda jednak anonymo i im mocno kibicuje. Mam wrażenie, że mimo wszystko poziom dokładności w polskich teamach jest wciąż za niski. Gambit gra jak jeden organizm, tak samo heroic czy w swoim prime astralis. W drużynie musi byc wszystko jak w szwajcarskim zegarku żeby zbliżyć się nawet do top5. Wydaje mi się jednak że aimowo polska scena wychodzi ponad tę