Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki,
Dwa lata temu kupowałem 3 telefony z #banggood i byłem zadowolony.
Trochę czasu minęło i chciałbym kupić coś z NFC więc wybór padł na Radmi Note 8 Pro.
Czy coś przez te dwa lata zmieniło się z #priorityline z BG?
Wtedy telefony przyszły kurierem po 3 tygodniach bez VAT. Czy dalej mogę liczyć na pewna przesyłkę w około 3 tygodnie? #zakupyzchin #chinskacebulaxiaomi
  • 7
  • Odpowiedz
@mtcz: mam wrazenie ze BG sie mocno popsul w pewnym momencie, promocje staly sie praktycznie zadne, poza tym ali czesto wygrywa magazynami z PL albo innych czesci europy i nie trzeba sie wtedy bac VAT i pieprzyc z przesylkami kombinowanymi.

Najlepiej w temacie terminowosci przesylek zawolac @AliPaczka oni mieli swego czasu staty na stronie co do roznych typow wysylek, ale na ile one sa aktualne.

Obecnie na wypoku zabronione jest reflinkowanie,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PurpleHaze przyzwyczaiłem się już do MIUI. Rn9p wychodzi gorzej cenowo a parametry prawie te same. Rn10p na Ali z Polski to 2 razy tyle co 8 z BG. chyba że jest coś jeszcze wartego polecenia w granicy 800 zł?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PurpleHaze widziałem właśnie ta promocje już wcześniej. Ten DHgate to legitny sklep? W necie opinie o nim są różne. Trochę mi szkoda tych 700 zł stracić.
  • Odpowiedz
@mtcz: ja tam kupowalem za 450 poco m3, tez mialem obawy bo pierwszy raz w zyciu, ale opinie na pepperze mwiacze ze doszlo w pare dni mnie uspokoily. Poza tym tam chyba paypalem placilem, wiec to tez jest jakies zabezpieczenie.

Ale wiele wiecej nie podpowiem, 1 transakcja i wszystko ok, to troche za malo zeby polecic sklep.
  • Odpowiedz