Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki stoję przed dylematem kupienia albo laptopa albo ps5 i mam pytanie dla tych którzy mają laptopa do grania w gry. Skąd bierze gry zeby było w miarę tanio? Bo na ps5 to wiadomo, że używane gry lecą w dół bardzo szybko i można na olxie dostać tanio, a na lapka albo pc?
#laptopy #gry #pc #ps5
  • 18
@zielinski998: naprawiałem laptopy do gier i o ile nie kupisz czegoś mega solidnego to taki laptop zacznie się bardzo szybko psuć. Do tego zwykle mocno się nagrzewają i ogólnie granie na laptopie jest niewygodne. (Bo ekran jest nisko)

Jak już to polecam marke clevo.

Co do gier to legalne z steam, a nielegalnie z torentów.
@zielinski998: da się kupić dobrego laptopa do gier, ale nie za cenę PS5. Nawet z przebitką "od Janusza" PS5 kosztuje maks 3500 zł, a sensowne laptopy do gier które będą dawać radę za te kilka lat zaczynają się od 5000 w górę niestety.
@zielinski998: Biorąc pod uwagę, że ekrany w laptopach to w większości 1080p właśnie to dużej różnicy nie będzie :P Chociaż fakt, że najlepiej by się przydał jakiś telewizor 4k HDR, bo obraz jest niesamowity. Generalnie HDR dla mnie to game changer totalny i szkoda, że tak niewiele gier na PC to wspiera.