Wpis z mikrobloga

Ale ciężko się ćwiczy z nerwicą natręctw. Myślisz o idealnej technice każdego ćwiczenia. Jak nawet palce mam nierówno to mi #!$%@? i bombardują mnie myśli o tym że tak ćwicząc będę asymetryczny.
#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
@Przegryw_Poeta mi #!$%@? czasami jak zrobie jakąś czynność nieparzystą ilość razy, jak byłem młodszy to dużo częściej ten bodziec dawał o sobie znać. Z nieparzystością nie chodzi mi o to, że muszę zjeść dwa takie same posiłki w jednym czasie, czy dwa razy odpalić tą samą grę komputerową. Głownie to dotyczyło tego, że musiałem conajmniej dwa razy dotknąć jakieś dziwnej nawierzchni np pozdzierany gumolit czy beton. Albo dwa razy się polizać w
  • Odpowiedz
@susyko: Też. Poza tym za czasów gimnazjum zakładałem nowe konto na steam jak grając w coś źle ruszyłem kamerą w sensie nie prostopadle tylko po skosie jakoś. Bywało że 2 konta dziennie się robiło...
  • Odpowiedz
@Przegryw_Poeta z 3 osoby przeszkadzał Ci ruch po skosie? I nowe konto dlatego, bo gra została już na zawsze przeklnięta i nie było to dopuszczalne? Nawet ciekawe. Ja teraz staram się unikać widoku liczby pomiędzy 12 a 14, a jak już zobaczę to szybko staram się znaleźć wyższej od tej pechowej. Nie wierze w przesądy jakby co, ale weszło to w nawyk, nawet nie pamiętam jak się zaczęło...
  • Odpowiedz
@Przegryw_Poeta: Ja co jakiś czas bez powodu muszę mocno nacisnąć przycisk myszy i ogólnie uszkadzam tak sobie myszki, tak samo czasami po prostu muszę nacisnąć jakiś konkretny klawisz na klawiaturze bo nie wytrzymam i naciskam go bez powodu. Albo grzywke poprawiać. Strasznie irytujące. No i chyba standard czyli sprawdzanie 100 razy czy drzwi się zamknęło. Jak zapomnę sprawdzić to potem w drodze do pracy nie mogę wytrzymać. Staram się wychodzić trzymając
  • Odpowiedz