Wpis z mikrobloga

#epapierosy
Czy to jaki mam atomizer ma znaczenie na ilość wydalanych toksycznych substancji? Obstawiam że taki plastik pod wpływem temperatury na pewno się podtapia i coś tam przechodzi do dymu. Może ktoś interesował się tym tematem i np kupić lepiej jakieś rba bez plastikowych elementów a zamiast tego ze szkla? Może macie coś do polecenia?
  • 17
@PoteznyMagWody: bo kupujesz shit komplety, które rozwalają się po kilku miesiącach zmuszając Cię do kupna nowego modelu. Lepiej i w dłuższej perspektywie czasu taniej wychodzi kupno jakiegoś moda. Np. jakiegoś Aegisa + TFV8 Baby + akumulatorki + ładowarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SOBEAR: w sumie możesz polecić też coś dla starego wyjadacza, który zatrzymał się na jednym sprzęcie kilka lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) przerobiłem wszyskie meshe, kręcenie własnych grzałek etc itd. Chciałbym coś, gdzie kupię grzałkę i się nie będę przejmował resztą ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Given: Aspire Nautilus GT i GT Mini - chodzą i na Nautilusy 2S i grzałki BVC. Grzały tanie i do dostania praktycznie wszędzie. Chociaż czy tak polecam dobry tank na swoje grzały. Znacznie taniej i smaczniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ak44: trochę kek, bo jak pisałem używam Tfv8 od ponad 3lat i jestem mega zadowolony. Grzałka niby kosztuje ok 25zl, ale starcza na miesiąc i ~300ml lq. Nie ma problemu z przeciekaniem, jest pancerny i imo całkiem nieźle oddaje smak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Given: niektórych tutaj nie przegadasz jeśli chodzi o smoka, nieważne że ci pasował i byłeś zadowolony to i tak będą pisać że smok to beznadzieja i do śmieci się tylko nadaje ¯\_(ツ)_/¯
@fruity: A co jest dobrego w smoku. Grzałki po 20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy może ten genialny smak a nie czekaj jaki smak ważne że chmury wali na 100 watach czy ilu tam.
@Given: smok = hiv bo przez masę sprzętu na rynku zwiększyła się ilość problemów z nim, psuje się to imo tak często jak inne sprzęty tylko że smoka jest dużo więcej. np. mam norda 1 który przeżył pranie i dalej działa, a aegis hero przestał działać po miesiącu. pech? być może