Wpis z mikrobloga

@janek1410: Nie ma sensu tu o tym pisać, każdy kto kto poparł wygraną kasja jest atencjuszem/#!$%@? znającym się sędzia/nikim a jak pytasz o 4-1 dla parke to milknie telefon po jednym filmiku( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy z nas #!$%@? się tu zna więc wystarczy poczekać do środy.
@NAIZDUP: Szkoda, że jedynie Michał Koper z ringpolska,z pośród najbardziej cenionych ekspertów ocenił walke na korzyść Normana. Może dlatego, ze Koper to kolega Najmana ? Może nie spodobało mu się to co Kasjo krzyczał po walce ? Może dlatego, że mógł sobie ocenić jak chciał i chu*a mu za to zrobią? Reszta dziennikarzy była zgodna co do wygranej Kasjo. Także nie sugerowałbym się zdaniem Michała Kopera xd któy jako jedyny się
@el_chapo_2020: No dokładnie. Poza tym pewnie nie lubi Don Kasjo. Jakbym był ekspertem od boksu i usłyszał "#!$%@? tych wszystkich ekspertów". Pewnie tez bym wstawił filmik, w którym powiedziałbym, ze fame to w sumie cyrk i można dać zwycięstwo dla Normana.Tak sie wpływa na opinie publiczną. I teraz kibice Normana hurr durr wielki eksper dał wygraną dla Normana tzn, że na pewno wygrał. Biedni naiwniacy. Rośnie pokolenie Januszy v2
@kajaczek_: Protest może zostać odrzucony już na wstępie przez sędziego głównego i do żadnych nowych ocen walki nie dojdzie. Jak sędzia uzna, że wszystko było OK i cała walka jak i sędziowanie przebiegało regulaminowo bez jakichś uchybień to Kasia może possać Normanowi Pałke hue hue hue.
@NAIZDUP: Tylko, pomimo tego, że mało kto traktuje Szpilke poważnie. To Szpilke traktuje się poważnie. Taki paradoks. Walki w których waczy są poważne. Fame to cyrk na kółkach i ogólnie jeśli Parke walczył regulaminowo to ja jestem Whitney Houston. Zresztą nie mam ochoty na ten temat dyskutować. I komuś gadać że czarne jest czarne itd. Po co mi to. Wystarczyło spocząć na 1 komentarzu.