Wpis z mikrobloga

Miałam na balkonie powieszony czerwony piorun. Miałam. Bez napisów, bez niczego. Sam piorun. Inni w bloku mają banery z napisami, a jeszcze inni z ogłoszeniami na wynajem. Właśnie usłyszałam, że jest zakaz wieszania czegokolwiek na balkonie (Ok, może jest w regulaminie, nie był mi on pokazany gdy zaczęłam wynajmować mieszkanie, ale moja wina, że nie pomyślałam i nie poprosiłam) i sąsiedzi się skarżą, że piorun be, robią mi i niebieskiemu zdjęcia i skarżą się do jakiegoś przewodniczącego bloku.

Domyślamy się kto to dokładnie, bo ostatnio ktoś z mieszkania naprzeciwko niedyskretnie pokazywał niebieskiego palcem.

Zgodnie z prośbą piorunek zdjęłam.

Jest teraz na zasłonie, w regulaminie nie ma określone z jakimi wzorkami mam ją mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pieklokobiet #bekazprawakow
  • 73
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: mhmm, widać to po wynikach konfederacji ;p

11% IPSOS dla OKO.press
10% Social Changes dla Do Rzeczy
10% IBRIS dla Polsat News
11% Kantar dla Wyborczej
11,5% IBSP dla StanPolityki.pl

33% w grupie wiekowej 18-29 w sondażu IPSOS dla OKO.press
  • Odpowiedz
@trevoz: a może zobacz poparcie dla tego zwierzęcego wyroku? Statystyki chodzenia na religię, albo do kościółka? Dużo osób głosuje na konfe, bo to jedyna (co prawda populistyczno) liberalna gospodarczo partia - i nie popiera szariatu katolickiego. Aka zmigrowałaby głos na partie z żółtej ćwiartki, gdyby taka była.
  • Odpowiedz
Aka zmigrowałaby głos na partie z żółtej ćwiartki, gdyby taka była.


@Przegrywek123: to dlaczego partia "Możemy" albo Libertarianie nie mają nawet procenta?

a może zobacz poparcie dla tego zwierzęcego wyroku?


No jasne, że ten wyrok nie ma zbyt dużego poparcia, ale tak samo niewielkie poparcie ma strajk k*biet i te piorunki od kiedy zaczęli walczyć nie tyle z wyrokiem co chcieli wprowadzić aborcję na życzenie bez ograniczeń i darmową antykoncepcję dla
  • Odpowiedz
@trevoz: Mamie musi być przykro, pozdrów. Weź ty się zastanów, o ile na tyle lat masz, czy jeszcze kilka lat temu też byłbyś taki chętny do przykręcania śruby, państwa kościelnego i wpowadzania nowych zakazów, czy może jednak dałęś się zmanipulować obietnicami o wolnym rynku i troche się zagalopowałeś w zapatrzeniu w liderów.
  • Odpowiedz
@trevoz: może dlatego że większość ludzi nie wie o jej istnieniu? XD Potencjał na partie prawdziwie wolnościową jest duży, co pokazała nowoczesna. Wbrew wykopowej bańce, mało ludzi ma standardy afrykańsko wschodnie w kwestii moralności i tego jak państwo powinno wyglądać.
  • Odpowiedz
może dlatego że większość ludzi nie wie o jej istnieniu? XD


@Przegrywek123: no to ładnie się tam interesujecie tą polityką, libki. Ale "wypier****" to się fajnie krzyczało, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wbrew wykopowej bańce, mało ludzi ma standardy afrykańsko wschodnie w kwestii moralności i tego jak państwo powinno wyglądać.


@Przegrywek123: tak, brak przyzwolenia na zabijanie nienarodzonych ludzi to są standardy afrykańsko-wschodnie.
  • Odpowiedz
@Sadderdaze: Szczerze? %^&*() Ci zrobić mogą, z mieszkania właściciel Cie nie może usunąć przez dłuuugi czas (temat lokatorów z którymi nie mozna sobie poradzic jest Ci pewnie doskonale znany) a jeśli będziesz mu płacić regularnie co miesiac - to juz w ogole robisz tak pod górkę, że głowa mała. Oczywiscie jest to konfliktowa ścieżka ale praktycznie nic Ci nie można zrobić. Próba "prawnego" zmuszenia Cię do zdjęcia takiej rzeczy z balkonu
  • Odpowiedz
@Kwisatz: Akurat ta u mnie jest dokładnie taka sama jaka była jak tu się wprowadziłam - mam dwa takie same komplety :D
@grzegorzo: rachunki zawsze płacone na czas, jesteśmy raczej w dobrych stosunkach ze sobą. Podejrzewam, że w ogóle właściciele mają gdzieś całą te sprawę. Z okna mnie już nikt nie zmusi żeby zdjąć, wiec ja jestem zadowolona, ten cały przewodniczący bloku chyba tez, wiec jest super
  • Odpowiedz
@trevoz: akurat większość tych co głosują na konfederacje dla konserwatyzmu to nacjozjeby z ruchu narodowego którzy równie dobrze mogliby głosować na pis xd nawet w konfie wolnorynkowe skrzydło jest liberalne światopoglądowo
  • Odpowiedz