Wpis z mikrobloga

@Nie_znany: hm...ciekawe jak chcę przetransmitować taką jakość przez bluetooth...na ipadach czy macmini/macbook ma sens bo jest jack :>
Z czego najlpiej sytuowne są macmini - USB-A można DAP podłączyć.. (jako zew. k. dźwiękowa)

Już widzę jak ALAC .mp4 1200-1700kbps do 96khz chcą przez AAC przepchać :D
@KaluHeHe: ta najwyższa hires lossless to w ogóle będzie możliwa do odtworzenia tylko z zewnętrznym DACiem.
Wiadomo, że po bt to nie będzie różnicy, a ja się nawet mając 40gb transferu nie odważę na streamowanie bezstratnej muzyki, ale w domu po kablu czemu nie. Ale nie oszukuję się, że usłyszę różnicę. Nie te uszy, nie ta półka cenowa sprzętu.
Najważniejsze w zasadzie uważam, że nie podnieśli ceny, przez co wbili konkretną
@Nie_znany: Biorać pod uwage że lubie striming...a mam nieco urządzeń appla
macmni + ipadamini....to teraz jak ceny nie podniosą...coś czuję że będzie usprawiedliwienie dodatkowe do zakupu Ipgone...i jakoś pomyślałem o 12 Mini - teraz na x-kom (zielony, 64gig) jest za 2999zł i zastanawiam się czy nie wziąć :>

Jakieś nakładki na aparat by problem z flarami zlikwidować - takie na alienexpress widziałem, ciekawe czy można kupuć w pl (lens flare).
@KaluHeHe: mam miniacza, polecam z całego serca jak lubisz "małe" telefony. Problemem będzie właśnie ta flara i względnie mała bateria, przy mocniejszym używaniu możesz potrzebować ładowarki w pracy albo po powrocie. Ale z drugiej strony, szybko się ładuje. Taniej chyba będzie ciężko dorwać, najniżej co widziałem i kupiłem to 2.899 w RTV AGD. Mnie jeszcze irytują te wystające aparaty. Lubię używać bez case'ów żadnych i nie da się tego używać na
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: mi ten nowy design appki nie leży. Pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale już się przyzwyczaiłem do "przesuwania" między albumami, wykonawcami a playlistami, to zrobili jakieś przyciski filtrujące, gdzie główny widok miesza wszystko jak leci (°°