Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem ten nagonki na grosika.
Gość ma 33 lata. Najlepsze lata za sobą. Bez szans na lepszy klub. Ostatnia szansa na zarobienie dobrego hajsu, na który nie mógłby liczyć nigdzie indziej. I teraz ma przed sobą 2 opcje: zarobić kupę siana nie robiąc nic czy kopać się po czole w esie za o wiele mniejszy hajs i grzać ławę na euro?
Wybór chyba jasny.
#pilkanozna
źródło: comment_1621267243cb8fENiHWkplWyBgJoShwp.jpg
  • 8
@Ja_nusz: zle założenie ze gość w te pare miesięcy do końca kontraktu zarobi jakiś niewyobrazalny hajs… poszedłby gdziekolwiek i dostał trochę mniej, ale by grał i by pojechał na Euro. Dodatkowo Wba proponowało cześć kasy z końca kontraktu za zerwanie umowy.
Dla mnie jest debilem, bo założył ze pojedzie i tak
@Rkschuwdu: bo w Wba zarabiał 25k funtów tygodniowo. Nawet Legia by mu dała godna kasę skoro Jedrzejczykowi potrafili płacić 200k zł miesięcznie. Co biorąc pod uwagę niższe podatki u nas… nie jest ogromna różnica :)
Poza tym mówiąc ze Grosik „miał powód”… typ zasłynął ze podpisywał umowy bez przeczytania (w Szwajcarii) a potem zdziwienie :D
@Ja_nusz: skoro dostałby dodatkowa kasę od Wba za rozwiązanie umowy, w Legii pewnie dostałby więcej niż Jedza oraz płaciłby mniejsze podatki to tak- różnica nie jest wielka. Wiec niech nie gada ze Repra dla niego ważna skoro połasił się na łatwa kasę licząc ze i tak pojedzie na Euro. Nie żal go.