Wpis z mikrobloga

Bardziej od nowego wału #!$%@?ą mnie argumenty p0laków drożdzaków. Wczoraj przeczytałem 'ja po prostu chcę żeby bogaty płacił trochę więcej'. Albo tweet, 'hurr durr zarabia 8800 do renki to jak zarobi 8300 to się nic nie stanie'. Właśnie się krwa stanie. Nic mnie tak nie triggeruje jak to robackie p*eprzenie, jak to biedota jest opodatkowana xD. Wy tyle nie zarabiacie ile wynosi to 'trochę więcej' w tej chwili.

Dzisiejsze trochę więcej, jeszcze bez nowego wału:

#antykapitalizm #polakidrozdzaki #bekazlewactwa #bekazbiedyumyslowej

ps. i to wg. pewnych osób jest 'j*banie biedaków', zaraz mnie coś trafi.

ps2. oczywiście za 2-3 lata karuzela spi*rdolenia uruchomi się znowu będzie 'tylko trochę więcej'
s....._ - Bardziej od nowego wału #!$%@?ą mnie argumenty p0laków drożdzaków. Wczoraj ...

źródło: comment_16212584329dbKh6xhb5ADCwbgEq0VhK.jpg

Pobierz
  • 13
@WilhelmNeuropek: Ale ty mnie nie obchodzisz, rozmawiamy o 'biedakach' którzy płacą 1300 zł podatków i twierdzą że są #!$%@? przez ludzi płacących 6000 podatku.
edit: nawet nie to że są #!$%@? przez nich, tylko sam fakt że płacą tylko 4.5 raza więcej za to samo jest już #!$%@?.
BO PŁACĄ GO PROPORCJONALNIE WIĘCEJ


@WilhelmNeuropek: ch*j mnie twoje proporcjonalnie interesuje. Zaraz możemy sprytnie to odwrócić i się okaże, że udział biedaków w budżecie jest proporcjonalnie mniejszy, a powinien być taki sam. Bo dlaczego ktoś ma im dokładać do używania państwa.