Wpis z mikrobloga

@nicnieslyszalam: Przy rondzie Grzegórzeckim jeszcze w zeszłym roku był, teraz nie wiem. Jak chcesz to Ci podam dokładną lokalizację, ale zbieranie w środku miasta chyba nie jest najlepszym pomysłem... Chyba, że chcesz na bukiety, to spoko. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nicnieslyszalam: bez jeszcze nie kwitnie. Wyjedź za Kraków, poważnie, inaczej będziesz mieć nalewkę że smogu.
Jak rozkwitnie bez to będzie go pełno wszędzie, zrobisz jakaś wycieczkę za miasto i nabierasz do woli.
  • Odpowiedz
@nicnieslyszalam: A może z pokrzywy? Jak nie lubisz pić nalewek z ziół, to możesz ją stosować zewnętrznie, dodając ją do szamponu lub odżywki. Działa też dobrze przy swędzeniu skóry, np. przy alergii lub ukąszeniach. :) Tylko też dobrze by było pojechać pod miasto i znaleźć miejsce bez ruchu samochodowego.
  • Odpowiedz
@nicnieslyszalam: Przy rondzie kiepski pomysł, z racji zanieczyszczeń. Proponuję przejść się w jakieś bardziej zielone krakowskie ostoje i poszukać wilgotnych cienistych zarośli. Myślę że w okolicach chociażby Zakrzówka spokojnie takie znajdziesz. W takich miejscach lubi rosnąć bez.
  • Odpowiedz