Wpis z mikrobloga

@Luceeek: zadowolony jesteś? Szukam żeby się rozgadać, powtórzyć trochę gramatyki. A jak kwotowo?
Dobrze by było żeby jednak dalej zajęcia były online, żebym nie musiał znowu szukać szkoły. A prowadzący jacy? W porządku? Kontaktowi i na tyle spoko że się chce z nimi rozmawiać?
  • Odpowiedz
@Gorthin: robiłem w wawrzonku FCE, teraz chodzę tam na hiszpański. Gdybym nie był zadowolony, to bym nie wrócił :>
A co do prowadzących, to jest kilka szkół w mieście, nie wiem w której będziesz chciał.
Angielski jest chyba najtańszy (?), jakoś 330 za trymestr jeden mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@Luceeek: super dziękuję za rekomendacje. O to mi chodziło, czy zadowolony jesteś czy czujesz że wydałeś pieniądze ale było warto. Także skontaktuje się że szkoła.
  • Odpowiedz
@Gorthin: Nawet w środku semestru zmieniałem grupę (sprawy papierkowe zajęły dwa telefony, serio xD) i miejsce odbywania zajęć bo chciałem szybciej napisać certyfikacje. I nawet udało mi się załapać do najwyższego progu FCE, czyli mam poziom C1 (domyślnie certyfikat CAE)
  • Odpowiedz
@Luceeek: pewnie więcej jest. Chociaż znowu zdalnie teoretycznie powinno być taniej. Ale godzin mimo wszystko dużo. 150 zł za miesiąc to całkiem spoko.

A jeszcze jedno. Grupy osobowo duże?
  • Odpowiedz