Wpis z mikrobloga

@to_ten: Z doświadczenia wiem, że najlepiej zabrać wszystko. Jak sprzedawałem samochód koledze to kazali mu pokazać (mała miejscowość to może dlatego, albo nadgorliwość urzędników, ale jednak kazali mu przynieść)
@Pederastozaur: I tylko kazali pokazać a nie nakleili nowych naklejek na tablice? Przecież zawsze są nowe naklejki przy przerejestrowaniu i urzędnik nie powinien ich dawać do samodzielnego naklejenia.

@to_ten: Tak, bo nakleją na nie nowe naklejki.
@to_ten: Jak coś to nowe naklejki na tablice (trzecia naklejka z tym samym numerem jest również w dowodzie rejestracyjnym) są naklejane tylko przy zmianie właściciela, jak nie ma zmiany właściciela a jest tylko wymiana dowodu rejestracyjnego to do nowego dowodu rejestracyjnego od 2012 roku jest wprowadzany dotychczasowy numer z tablic - wcześniej również w takich przypadkach urzędnicy naklejali nowe naklejki:

https://mojafirma.infor.pl/moto/auto/zakup-rejestracja/307762,Kiedy-nie-trzeba-przynosic-tablic-rejestracyjnych-przy-wymianie-dowodu-rejestracyjnego.html
em, że najlepiej zabrać wszystko. Jak sprzedawałem samochód koledze to kazali mu pokazać (mała miejscowość to może dlatego, albo nadgorliwość urzędników, ale jednak kazali mu przynieść)


@to_ten: Naklejki legalizacyjne muszą Ci na tablicy przykleić nowe. Jak się trafi uczynny urzędnik to Ci da naklejki po prostu, ale jak trafisz na służbistę, to musisz blachy przynieść.