Wpis z mikrobloga

Norman Parke to 11 liter Polak i Biseks mają też tyle liter. Wiesz co to znaczy? Gra zaczęła się w 2019 a kończy w 2023
2023 = 7 liter tyle co ferrari. Ferrari prawie zabił Polaka? Zabójstwo a co się działo w egipcie? zabijali ludzi? DAWID tam był w którym roku? Ja też nie pamietam. Dzidzia i Dziadzia to 15 liter a Narkotyki Boxdel też 15. Czyli używanie narkotycznych narkotyków od adbustera to przypadek? filmik z after a filmik z fame house? to samo czy inaczej. A cigam5 cię obserwuje? jest 17 maja czyli Adbuster i Narkotyki. Dalej nie widzisz jak się układają puzzle. M U R A N wspominal o puzzlach a nie powiedział jakich? zaczynasz czuć strach bo wiesz ze mam rację i gra wygrywa? ile bylo gal fejm 10 a ozdoba wystąpił na 2 daje 8 i znowu wychodzi A-D-B-U-S-T-E-R czyli Marek adbunio Hoffman a kto mieszał kwas? przeciązyl jak reaktor w czarnobylu? dokładnie tyle lat temu ile lat ma ozdoba? i to ja jestem pier...? Obserwują mnie ludzie na portalu WYKOP czyli tyle liter ile Polak. Ozdoba nienawidzi Polaka tak jak wykop mnie? Tesco to tez 5 liter a tyle ma pajac a tym jest magical i jego sen. Dwaj kumple i cyrograf z diabłem? Film obecnosc 3 ma tytuł na rozkaz diabła? diabła rozpary który cichcem zalatwia umowy z magicalem? Diabeł gra z dibałem w pasjans? Wielka wojna gryzbow czylki #madmax i wojna nuklearna w 2022/2023 czy sie pomyle? tyle filmów dawida a kto widzi prawdę? pawol albo konstelacja ahahah. Pijesz browary na codzien a hit browarowej piłki noc wypuscil ozdoba. kazdy element zycia to ozdoba. kazdy hejtuje a bajka sie zaczyna? Isamu ma kod promocyjny na kejdrop? koza inaczej szatan. Ile diabłow w fejm??? Dajcie sobie przetlumaczyc ze gracie tak jak w filmie z michael douglas z 1997 ahaha nie wiecie ze gracie a obróc sie za siebie zobaczysz odbicie ducha? czy moze to przyszlosc o jakiej niezapomiiszz
#famemma
  • 1