Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 262
Typowy polak. Ktoś ma lepiej to trzeba mu #!$%@? podatkami żeby nie miał nic po opłatach i kupnie jedzenia. Jakiekolwiek przyjemności? Po co. 1200 wolnej kaski to przecież bogactwo

I takie coś ma poparcie tutaj na wykopie XD. Po co zastanowić się jak poprawić życie uboższym? Lepiej #!$%@? bogatszym podatek. Troszkę się po drodze rozkradnie i z 1000 ukradnietego bogatszej części społeczeństwa skapnie stówka dla biednego. Super biznes socjalistyczna świnio

#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
OCIEBATON - Typowy polak. Ktoś ma lepiej to trzeba mu #!$%@? podatkami żeby nie miał ...

źródło: comment_162119205664o0ohn7lOTQHu8y739TPN.jpg

Pobierz
  • 26
@OCIEBATON: oj tak byczqu
Jak mnie to zawsze #!$%@?, że zawistne polaczki nie mogą przełknąć, że są tacy którzy żyją myśląc o dłuższej perspektywie niż "do 1-go". Nikt w tych śmiesznych wyliczeniach nie zakłada że ludzie mogą mieć jakieś zainteresowania, hobby, mogą po prostu chcieć oszczędzać na czarną godzinę albo żeby poprawić swój byt. Bo przecież jak Ci starcza na czynsz i czokoszoki to już masz luksus, i skoro ja żyję
@nie_programista_20k: #!$%@?ąc od tego że akapy to w dużej części kuce razemkowe. Paru gagadków twierdzi, że nie ma na kogo głosować, ale i tak jak #!$%@? się taki szajs jak teraz to klaszczą uszami bo bogole 5k na rękę dostają po dupsku (duże prawdopodobieństwo, że to jakieś małolat co jeszcze sami się nie utrzymują)
Typowy polak. Ktoś ma lepiej to trzeba mu #!$%@? podatkami żeby nie miał nic po opłatach i kupnie jedzenia. Jakiekolwiek przyjemności? Po co. 1200 wolnej kaski to przecież bogactwo


@OCIEBATON: Nie wiem jakie dokładnie intencje miała osoba wrzucająca tamtego screena, ale użalanie się, że po opłaceniu wszystkiego zostaje 1200 zł na osobę (4800 zł w sumie), w Polsce, gdzie średnia płaca netto wynosi około 3600 zł , przez osobę, która znajduje