Wpis z mikrobloga

Czy może być bardziej normicki widok niż
-typek z fryzurą jak na zdjęciu
-jadący hulajnogą elektryczną
- puszczający polski rap typu tamagoczi (cwelonafide czy jak on się tam nazywa)
- z głośnika bluetooth tego typu co się nosi jak torbę
???

Ostatnio takiego widziałem na żywo i myślałem że to jakiś mem jedzie xD

#pytanie #kiciochpyta #przegryw
LajfIsBjutiful - Czy może być bardziej normicki widok niż 
-typek z fryzurą jak na z...

źródło: comment_1621167181MACJNWje23hW4Hlym9BSZD.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cwelonafide


@LajfIsBjutiful: OSKARNABIBIE

Ostatnio widziałem całą gromadę takich na siłce. Ofc każdy z nich wyższy o 20cm i mimo bycia suchoklatesem dwa razy szersze barki.
Robili wyciskanie na ławie, klekocząc jak julki. Też robiłem benczyk więc pomyślałem że to dobry moment na popisówę xD Rozgrzałem się ich ciężarem, a potem chciałem zrobić ciężarowy PR i poprosiłem oskiego o asekuracje. Oski tak źle spotował i mi pomagał że nawet nie mogłem
  • Odpowiedz
Też robiłem benczyk więc pomyślałem że to dobry moment na popisówę


@Azja_Tuhajbej: pamiętam jak kiedyś na siłce robię ławkę i taki oskar chciał się popisać przed jakaś julką i podbija do mnie i się pyta czy może robić ze mną - ja se myślę, że może być śmiesznie i się zgadzam. Miałem ledwo stówke na ławce bo jeszcze się rozgrzewałem. Typ ledwo wycisnął z trzy razy jęcząc nieludzko, no ale
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: lepsza historia to było jak taka wannabe ynfluenserka ynstagramowa fitnesiara przyszła ze swoim chadem na siłkę i pytają się mnie przy skosnej lawce ile mi zostało. Ja mówię, że dużo to chad pyta czy może się dołączyć. Mówię, że ok.
Fitnesiara stoi za nami i bacznie obserwuje i zdaje się chciała chyba jakiś filmik nagrać ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Chad patrzy na ciężar, a tam
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Ciekawi mnie zdanie topowych blackpillowców na temat pokrewny.
Dokładnie jak odnoszą się do wpływu kompromitacji społecznej na stosunek kobiet do obiektu.

Bo z jednej strony mówią że wygląd = wszystko ale były takie sytuacje np że facet został upokorzony na oczach kobiety i ona go wtedy zostawiała(przypomina mi się historia z wykopu o gościu który został zgwałcony i puszczony bez ubrań na oczach swojej dziewczyny, a ona go potem zostawiła, nie chce mi się teraz tego szukać).

Jak myślisz, czy gdyby poważnie upokorzyć chada 9/10 na oczach jego dziewczyny to ona przestałaby go pożądać? Ale tak powaznie, nie tam że wyciskasz więcej czy go zezłomujesz tylko że dosłownie go zniszczysz fizycznie i mentalnie, mafia style. Czy wygląd by
  • Odpowiedz