Wpis z mikrobloga

@murdoc: Słabo widać bo zlewa się z tym wózkiem z tyłu ale mi to wygląda na coś od montażu w samochodzie, że tym łapiesz np do isofixa a jak używasz jako nosidło to składasz.
Czemu szukasz takich rzeczy na własną rękę zamiast podjechać do jakiegoś 8 gwiazdek czy coś w tym stylu?
@murdoc: Spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale serio zdecydowanie lepiej podjechać w takie miejsce gdzie Ci zamontują kilkanaście fotelików i wybiorą te które najlepiej pasują do Twojego samochodu, bo może być tak, że kupisz nawet najdroższy za kilka tysięcy w sklepie a po zamontowaniu będzie #!$%@? w konkretnym aucie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robertx: mam już kupiony, baza zamontowana na ISOFIX, wszystko pasuje i jest git, ale na niektórych filmikach ludzie odginają ten element, ale nikt nie mówi po co xD chyba faktycznie trzeba będzie podjechać
@murdoc nie wszystkie auta mają isofix i cześć fotelików z isofiexem można też mocować na pasach.

Nie wiem jak w tym modelu bo moje gowniaki są już większe ale kiedyś na swoim zwróciłem uwagę na to i w instrukcji było pokazane ze to było do mocowania pasów