Wpis z mikrobloga

@adriano30: czy ja wiem, mirku, obecnie trochę ryzykownie XD jednego dnia wszystko ok, ale drugiego dnia czy to w pl czy w ók zrobią jakąś konferencję, coś się #!$%@?, i człowiek gdzieś utknie i będzie siedział w nie wiadomo jakich kwarantannach, kto ich tam wie XD Niby coraz lepiej, ale trudno cokolwiek założyć. XD
Chociaż, nie wiem, możliwe, że nadal pytają o powód podróży, żeby nie latać/jeździć bez powodu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unluckysoap: od 17 juz pytac nie mają stad rozkminiam czy nie poleciec na kilka tygodni.

@Euthymol: szczerze obojętne skąd lecieć i jaki przewoznik, pytam ogolnie czy nadal mocno odwoluja choc z tego co widzę na tagu jeszcze nikt zbyt nie lata
@adriano30 widzę na fejsie i innych polskich grupach, że odwołują przeważnie loty spoza Londynu, tylko Doncaster czy Birmingham itd.
Londyn Luton wydaje się najlepszym lotniskiem póki co z racji regularności.
Ja sama dzisiaj będę kupować bilety z Luton z wizzair na 3 tyg.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Euthymol: kupujesz te opcje flex? Luton wlasnie dla mnie najbliżej więc pasuje. Nawet mysle czy taksowki nie wziac na lotnisko zeby jak cos auto kary na parkingu nie dostało jak odwolaja lot i za dlugo bedzie stac (we wrzesniu tak miałem, 70f kary za 2 dni dodatkowego postoju...).
@Euthymol: taa Ryanair w ogóle sie wykoleił , odwołują wszystko jak leci. Wizzair odwoluje mniej ale z Luton jest najwieksza szansa ze sie uda. Przynajmnije jak patrze to loty sa w tym i kolejnym tygodniu regularnie (zwykle informuja o odwolaniu 2 tygodnie przed bo jak odwolaja w krotszym terminie niz 2 tyg to muszą doplacic a tego raczej nie chca)
@Chytrylis: Ale z tego co widzę Ryanair tnie co chwila głównie Polskę. Patrzę na okoliczne lotniska to loty z takiej Hiszpanii cały czas bez większych zmian idą. Ale kupienie biletów do Polski to konkretna posucha na chwilę obecną