Wpis z mikrobloga

Kruca fuks byłem przedwczoraj na czwartych urodzinach mojego chrześniaka. #!$%@?łem jakieś prezenty za konkretne boghactwho - niech ma. Jakieś zabawki książeczki puzzle samoloty auta coś do nauki, co będę żałował. Daje mu te prezenty - jego matka

ojeju jakie piekne prezenty dostales, podobaja ci sie? Dobry ten wujek jest?


na co młody

wuja jest dobjyyyy... skujwisin xD


na to część w konsternacje gości, ja #!$%@?łem śmiechem jak #!$%@? - kawałki ciasta czekoladowego utknęły mi w gardle i zacząłem rzęźić jak zarzynany prosiak xD akurat zabierałem się za konsumpcje - a było to dobre ciasto takie z malinkami kuhwa na prawdziwej czekoladzie a nie wyrobie czekoladopodnym albo węglu xD tak czy siak chrześniak wdaje się w wuja - rodzina już nad tym ubolewa bo ten maly gnój za mną szaleje xD przewiozłem go kosiarką spalinową - oczywiście musieliśmy coś #!$%@?ć bo akurat płot stawiają i jest betoniarka - wylewki itd. To kuraw przejechaliśmy po tym kablu do betoniarki - kto by tam go w trawie widział. Pobetonowane w #!$%@?, ale na szybko kabelek skróciłę i betonik nie zastygnął.

Na co tatusiek jak to zobaczył

NO CO TEN #!$%@? ZNOWU #!$%@?Ł, ABER ZABIJE CI PISTOLETEM NA ZIEMNIORY xD


i sie smieje - już wiem skad sie mlody nauczył na wuja klnąć xD pistolet na ziemniory jest genialny - na gaz i wybuch raz nawet strąciliśmy porcelanowe izolatory na słupie wysokiego napięcia który doprowadzał prąd do kościoła xD

#wujekaberopowiada #historiewujkaabera
  • 9
  • Odpowiedz
@KuliG: takie z życia jakbyś tam był to by ten tort po całym stole latał xD mąż koleżanki doprawił czaj tym #!$%@? ciastkiem tak prychnął podczas tej akcji xD dobrze, że u nikogo nie doszło do niekontrolowanego puszczenia zwieraczy to by była dopiero beka xD ale tak to musisz na swojej wyobraźni polegać

@iniekcja: o dziwo korwa nie było na deser wungla z gruzem xD ale za to były murzynki
  • Odpowiedz