Wpis z mikrobloga

@strange_pleasures nawiązywałem bardziej do części drugiej. Spiracilem jedynkę w ori, spodobała mi się tak bardzo że kupilem w sklepie dwójkę,która swoim dubbingiem pl popchnęła mnie do spiracenia całości trylogii. Parę lat później kupielm na originie całość jeszcze raz, a teraz chyba kupię znów remaster, trudno- ME to moja jedyna i najulubieńsza gra, włączając w to Andromedę, pomimo tylu złych opinii wybawilem się świetnie (jakieś 80h) fakt- w pierwotna trylogię mogę grać
  • Odpowiedz
@strange_pleasures: o ile może był na w miarę wysokim poziomie, tak potem w 2 nie dało się grać z dubbingiem, o ile może człowiek iluzja dawał radę, tak cała reszta to była porażka, a III z przymusu z angielskim dubbingiem, po III ogrywając potem znowu trylogię zawsze grałem już z angielskimi głosami dla zachowania immersji
  • Odpowiedz
@Jurigag na pudełku konsolowym też opisane jest jako eng + napisy pl a tymczasem nie da się takowej konfiguracji ustawić. Oczywiście na pc zaraz pewnie będzie jakiś mod na to, ale na konsoli nie do uratowania. No nic partaczy wspierał nie będę.
  • Odpowiedz
@Jurigag
@Medonix
@MlemBlep

Ja #!$%@?, znowu to upośledzone gówno: albo wszystko polskie - głosy i napisy, albo wszystko angielskie, nie idzie ustawić angielskich głosów z polskimi napisami(°° Co za parodia. Naprawdę nie da się tego obejść na konsoli?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja #!$%@?, znowu to upośledzone gówno: albo wszystko polskie - głosy i napisy


@nivenerr: No nie do końca, bo do 3 nie masz nawet głosów nagranych. Tak samo jak w przypadku DLC do 2 części. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz