Wpis z mikrobloga

Te wszystkie kryptowaluty są tak kruche, włącznie z tym napompowanym bitcoinem, że się w głowie nie mieści.. sam w sumie wszedłem w tą bańkę, bo przed wielką hossą udało mi się uzbierać 1.8 BTC, co prawda zrealizowałem już zysk około 160 tys PLN i zostało mi 0.75 btc ale bądźmy szczerzy... to jest taka piramida, ze szok (typowa zrzutka) gdzie Musk jednym twittem potrafi zrobić spadek na 6k $.
Nie zdziwiłbym się, gdyby to wszystko jebło któregoś dnia.. i nawet nie byłoby mi żal tej resztki co mam.

#bitcoin #kryptowaluty
  • 9
  • Odpowiedz
@xBoYx: Nie przeliczaj w $, tylko w procentach. Skoro masz tak gigantyczne zyski, to i korekty są mocniejsze - to jest chyba oczywiste dla wszystkich, na żadnych akcjach nie zarobisz setek procent rocznie. Musk powinien iść siedzieć za te manipulacje, zgadzam się. Bańka jest - oczywiście. Natomiast 10-15% nie powinno robić na nikim wrażenia.
  • Odpowiedz
@unified_observer: wiem i ma to miejsce przy bitcoinie "zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze"
Bo każdy kupujący PO MNIE tak naprawdę zwiększał moje zyski.
  • Odpowiedz
@xBoYx: No ba, ci co kupili po mnie (drożej) to frajerzy ale potrzebni frajerzy bo bez nich nie zarobie. Typowe myślenie w każdej bańce i także w krypto. Oczywiście jak realizujemy zyski to też na górce, żeby samemu nie zostać frajerem, który nie sprzedał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@unified_observer: jesteś idealnym przykładem człowieka "nie znam się, ale trochę #!$%@?" taki głupio mądry, co chce mieć kompletnie odmienne zdanie z dupy, żeby zostać zauważonym ( ͡° ͜ʖ ͡°) beczke mam z ciebie synku
  • Odpowiedz
@xBoYx: Przecież dokładnie po to się kupuje akcje, waluty, dzieła sztuki i całą resztę - z nadzieją, że ktoś to kiedyś odkupi od nas drożej. Mało tego, tak samo działa handel w sklepach. Piramidy, wszędzie piramidy! xD
  • Odpowiedz