Wpis z mikrobloga

  • 2
@nexpo Nie uzywaj szybkiej podrozy, wczuj sie i nie szarzuj. Czasem zdarzało mi się zwiedzac okolice na piechotę przez 2h xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@nexpo: to jest gra którą chciałbym odzobaczyć i zagrać jeszcze raz, coś wspaniałego. Choć trzeba przyznać że chwilami ogrom tego świata jest trochę przytłaczający, to jednak ja odnalazłem w tym bardzo dużo frajdy.
  • Odpowiedz
@nexpo: Z takich prawdziwych rad to polecam od razu na poczatku znalezc na mapie Lake Isabella i oswoic bialego konia ktory tam sie pojawia. Jeden z lepszych w grze i juz ma starcie mozesz go miec za darmo, a mapa ogromna i sie podrozuje konno wiec warto ogarnac cos dobrego od razu
  • Odpowiedz
@Pantagruelion: to daj namiar na GPU w przyzwoitych cenach cwaniaku. Koleś się cieszy, gra sobie i musisz mu na to próbować nasrać? Po co?

Ja wolę PC (chociaż i konsol kilka mam), ktoś woli konsole, jeszcze inna osoba woli grać w coś na telefonie. Na cholerę usiłujesz kogoś pognoić?
  • Odpowiedz
@PerkoS: chciałabym, żeby CP2077 był tak dopracowaną i tak dokończoną grą, jak obecnie RDR2. Trochę nie mój klimat / epoka (wolę coś a la Deus Ex, CP właśnie czy GTA), ale trzeba przyznać, że gra jest wycyzelowana jak mało która.

Szkoda, że R* olał robienie dodatków do swoich gier na rzecz dojenia kasy z trybów multi :(
  • Odpowiedz