Wpis z mikrobloga

@Xiaze:
Tak bardzo nurtuje mnie pewna kwestia ze az muszę napisać o tym pierwszy post. Mianowicie, jak to sie dzieje, ze taka Sharon Stone, ktora kilkukrotnie na ekranie pokazala krocze, dupe i cycki jest teraz diwą i szanowaną gwiazdą, a Natsu ktora zrobila dokladnie to samo jest e-#!$%@?ą i szonem? XD dlaczego Monica Belucci pokazująca w filmach cyce uchodzi za ikonę kobiecości i prawdziwą damę z klasą, jest twarza luksusowych marek? Dlaczego Debbie Harry majaca na swoim koncie wyuzdane nagie sesje jest ikoną seksu lat 80? Czym one i setki innych aktorek/modelek/piosenkarek roznia sie od Natsu? Wszystkie rozbierają sie publicznie, dla pieniedzy, bez przymusu ekonomicznego, w celach rozrywkowych. Do zdjęć kazdej z nich walą sobie konia spoceni, zarośnięci Janusze. Wiec o co chodzi? (Nie mam na celu obrony tej dziewczyny, bo jej osoba i cala ta sytuacja sa mi totalnie obojętne) #natsu
  • 15
  • Odpowiedz
A ty wiesz? Bo nadal nie podales mi zadnego argumentu, ale twierdzisz ze to ja opowiadam farmazony xD
Zarowno kamerki jak i filmy w ktorych gra Sharon sa robione dla uciechy ludu, glownie meskiej czesci. Obie ciagnely za to kasę. Do obu piwniczaki walą sobie konia. Zatem jaka jest ta wielka roznica, ze jedna z pań gloryfikujemy, a drugą mieszamy z blotem? XD
  • Odpowiedz
@Xiaze: aktorka gra pewna rolę. I pokazanie golizny to jest 0,01 proc tego co robi w filmie. Reszta to talent, emocje, przekaz , ekspresja itd

A typiara z sexkamerki 99,9 proc wywala dupę a 0,01 proc gra aktorsko.

Czczaisz różnice?
A ich jest więcej. Ja pier...
  • Odpowiedz
@transerfer: do kręcenia kamerek tez trzeba mieć "dar", byle kto sie na tym nie wybije. Trzeba byc odwaznym i przebojowym, robic dobre show, miec charyzmę, umiec odgrywac rozne scenariusze w zaleznosci od upodobań odbiorców.

.
A co do aktorek, to wiele scen erotycznych w filmach jest po prostu zbednych i nie wnosi zadnej wartosci. Nagi instynkt bez cyckow bylby rownie ciekawy i wciagajacy. Z jakiegoś jednak wzgledu te cycki sie tam
  • Odpowiedz
@Xiaze: temat może być ciężki i nie da się tego jednoznacznie rozstrzygnąć, ale wydaje mi się, że chodzi tu o to, że osoba z taką i taką przeszłością nie powinna robić contentu targetowanego pod dzieci i wczesną młodzież (albo chociaż nie powinna być jedną z głównych twarzy polskiego youtuba dla młodszych). Nie należy takiej osoby skreślać, ale moim zdaniem mogłaby tworzyć materiały dla szerszej publiki, nie tylko dla młodzieży.
  • Odpowiedz
@Xiaze: Każdy ma prawo robić co chce o ile nie krzywdzi innych ale i każdy ma prawo to komentować.
Moim zdaniem aktorki idąc swoją filmową drogą decydowały się na coraz więcej - oraz odwrotnie są takie, które zasłynęły z rozbieranych ról na początku kariery. Przyzwyczajenie widza lub od razu odkrycie wszystkich kart + każdy wie, że to są role i aktorstwo gdzie jest scenariusz, historia i cała ekipa.
Dochodzą do tego
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: właśnie oto chodzi.
Taka osoba z takim epizodem nie powinna raczej być w takim dużym projekcie skierowanym do dzieci.
To są idole, one musza świecić przykładem dla tych młodych ludzi.
Młodzież trzeba uczyć zasad , kręgosłupa moralnego a nie deprawacji.
  • Odpowiedz