Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@snx: Jestem leniwą bułą i wolę raz na jakiś czas napełnić dużą butlę, niż co miesiąc małą. Dodatkowo butla 6kg mieści mi się idealnie pod blatem w kuchni między szafką a ścianą i mam dobry dostęp do zaworu. Na minus to brak mobilności urządzenia, musi stać w jednym miejscu, a przewód jest dość sztywny.
  • Odpowiedz
@olito: możesz zrobić zdjęcie butli obok saturatora? Gdzie nabijałeś? Możesz szacunkowo określić ile butelek nabiłeś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wogx: Opinie są podzielone, najważniejsze mieć własną butlę i ją napełniać, niż wymieniać na pełną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@clas: Butla ma 84cm i mam ją pod blatem, nabijam w normalnym punkcie z gazami. 6kg wystarczyło mi na 220 dni, gaz się nie skończył , ale było już małe ciśnienie, a ja lubię mocno gazowaną wodę. Co do ilości butelek to nie liczyłem, jednego dnia gazuję jedną, drugiego 3.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MajsterZeStoczni: Ale się uparłeś. Wymiana oryginalnego naboju Sodastream, o pojemności 425g kosztuje 50zł. Ja zainwestowałem w zestaw z pełną dużą butlą 6kg 450zł. Nabijałem już 2 razy za 25zł.
Zestawu używam 21 miesięcy. W tym samym czasie, kupując oryginalne naboje wydałbym 1050zł, więc tak, inwestycja w zestaw się już zwróciła.
  • Odpowiedz