Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nuukqn: w ogóle po #!$%@? w reprezentacjach narodowych jest możliwość posiadania trenera innej narodowości? Skoro reprezentacja, to wszyscy danej nacji łącznie z trenerem, nawet trenerem który na co dzień jest trenerem jakiegoś klubu, jest przerwa na reprezentację wszyscy jadą na zgrupowanie i tyle ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jandiabeldrugi: no ale skoro trener może być zza granicy to czemu nie może jakiś ofensywny, taki Messi na bank słyszał o naszym pięknym kraju i na bank by chętnie pokopał z lewym za friko ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BooB: skoro np. kucharz albo masażysta może być zza granicy, to czemu selekcjoner nie może być ¯\_(ツ)_/¯ Bo żaden z nich nie biega po boisku. Piszesz jakby zagraniczni trenerzy to był jakiś wymysł ostatnich lat, a to normalna rzecz w sporcie od dziesięcioleci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jandiabeldrugi: no ja wiem że normalna rzecz, ale za każdym razem jak pojawia się temat bólu dupy o takiego czy innego trenera to zastanawiam się nad genezą tego że akurat terener (a przecież to taka ważna postać w całej drużynie) nie musi być też reprezentantem narodu, stąd też zadałem takie pytanie.
tylko co on ma robić na codzien w PL? 80% zawodników gra poza polską więc ma tu być żeby był?


@czuczer: Panowie, ja powiem tak: musimy sobie pewne sprawy uplastycznić. My powierzyliśmy Paulo Sousie nasz skarb, naszą narodową reprezentację. Praca selekcjonera to nie tylko obejrzenie sobie jednego czy dwóch meczów w tygodniu i zebranie jakichś tam raportów od swoich wysłanników; praca selekcjonera to dbanie o całą masę innych rzeczy, to dbanie
@baalder363: a co to wnosi do tematu? W obronie słów stanowskiego dajesz artykułz weszło?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym mamy pandemię, więc niech siedzi na dupie tam gdzie mu wygodnie, a mecze ekstraklasy sobie może w TV obejrzeć jak ma ochotę, zdaje się że Stanowski zapomniał o takim wynalazku jak transmisja online.