Wpis z mikrobloga

@nuukqn: Ale go boli odcięcie od informacji z pierwszej ręki z kadry. Dobrze ich Boniek zrobił przy wyborze selekcjonera. Borek się nieźle ośmieszył jak i reszta. Czekam, aż Gianluca Di Marzio da jakiś przeciek dotyczący powołań czy czegoś.
  • Odpowiedz
@nuukqn: Jak się nie ma do czego #!$%@?ć, to trzeba napisać byle wysryw, żeby chociaż zasięgi na wykopie były ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nuukqn: w ogóle po #!$%@? w reprezentacjach narodowych jest możliwość posiadania trenera innej narodowości? Skoro reprezentacja, to wszyscy danej nacji łącznie z trenerem, nawet trenerem który na co dzień jest trenerem jakiegoś klubu, jest przerwa na reprezentację wszyscy jadą na zgrupowanie i tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BooB: O hui kolego, to moze jeszcze przedswietlmy 10 pokolen wstecz czy kazdy jest polakiem z dziada pradziada. Warszawiak rodowity to od ilu pokolen sie liczy?
A tak wgl to bait.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jandiabeldrugi: no ale skoro trener może być zza granicy to czemu nie może jakiś ofensywny, taki Messi na bank słyszał o naszym pięknym kraju i na bank by chętnie pokopał z lewym za friko ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BooB: skoro np. kucharz albo masażysta może być zza granicy, to czemu selekcjoner nie może być ¯\_(ツ)_/¯ Bo żaden z nich nie biega po boisku. Piszesz jakby zagraniczni trenerzy to był jakiś wymysł ostatnich lat, a to normalna rzecz w sporcie od dziesięcioleci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jandiabeldrugi: no ja wiem że normalna rzecz, ale za każdym razem jak pojawia się temat bólu dupy o takiego czy innego trenera to zastanawiam się nad genezą tego że akurat terener (a przecież to taka ważna postać w całej drużynie) nie musi być też reprezentantem narodu, stąd też zadałem takie pytanie.
  • Odpowiedz