Wpis z mikrobloga

@Nikczemny: to Ty jesteś elohellem... Na jednego zwycięzce przypada jeden przegrany, po Twoim tonie wnioskuje, że zawsze masz staty do przzodu. W takim wypadku powiedz mi czy ten dostający po dupie Twoj oponent to rak społeczności i w ogóle, czy to tylko Ty jesteś lepszy, bo na to wychodzi, że nie można być po prostu gorszym od przeciwnika...
@qps666: jedyny który ogarnął.

@MainstreamowyHipster: #!$%@? to gra on z tego co widać. no chyba że jest ultra taktyk, map awarness, dobre pushe, calle, wszystko, a te mecze co tu zaprezentował to 'malutki' wypadek przy pracy

@portas91: po prostu gorszym jakbym był to bym się nie #!$%@?ł. ja wiem że jestem dobry, ale przez ludzi jak tutaj zaprezentowany osobnik się #!$%@? nie da.

@confused: tak, żeby mieć takie
@Nikczemny: "ja wiem że jestem dobry" o #!$%@? i siedzisz w goldzie? Kiedy będziesz na lcsach.

Ps. To jest tylko #!$%@? gra, zrozum że niektórzy podchodzą do tego jak do rozrywki. Ma takie prawo, jeśli nawet chce to może w każdej grze mieć 0/10.
@Nikczemny: Jesteś takim idiotą, że nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że im wyższy rating =/= lepsze statsy w każdym meczu. Z mojej strony eot, bo żal marnować na Ciebie czasu. Wmawiaj sobie, że przez 'raki' nie umiesz z golda wyjść. ;)
@qps666: takim tokiem myślenia każdy słabszy gracz nie powinien grać rankedów, albo najlepiej w ogóle nie tykać tej gry. Jego sprawa czy gra teraz, czy kiedy jest zjarany lub pijany. Najważniejsze żeby grał na 100% swoich możliwości. Największą porażką community LoLa właśnie nie są ludzie, którzy grają słabo - bo LoL jak każda inna gra to gra błędów. Najgorsi są Ci, którzy flejmują/#!$%@?ą się/piszą 'gg' po jakimkolwiek błędzie. Ale co ja
@confused: ja #!$%@?, wiem i sie z Toba zgadzam, ale popatrz na jego mecze jako przyklad. on ma tragiczne staty, nie tylko zle. 2/10 meczy jest ze statami dodatnimi... reszta ponizej przecietnej, a 0/10/2 0/10/5... #!$%@?. ;_;
@Nikczemny: Ma takie prawo. Widzę że jesteś zbyt zajebisty. Jakoś z tego co wiem pełno osób wydostaje się z tego golda, ba część nawet do diamentu się dostaje. Nawet na wykopie pełno takich graczy jak chociażby @funk @f0rt3hw1n , którzy nie narzekają na to jak to im źle w goldzie, jacy to nuby się trafiają tylko #!$%@? biorą się za siebie i wychodzą. Pogódź się z tym że jesteś maksymalnie przeciętnym
@confused: nie flamuje, zwykle mutuje idiotow i staram sie grac swoje i kierowac ta banda. ale nie ma czym kierowac wiekszosc meczy, gdy masz afkera, mid feeduje a sup sie #!$%@? na adc i w ramach zemsty kupuje same wardy i uklada z nich penisa w srodku bazy. nie narzekalbym gdyby to byly jednorazowe sytuacje, ale takie cos stanowi kolo polowy moich gier. doliczajac, ze czasem przegrywam bo ktos jest po
@Nikczemny: No i co z tego? Mógł olać to po pierwszym meczu, ale nie zrobił tego i jak widać sprawiało mu to przyjemność, do tego jest na + z LP. Skupiacie się za bardzo na pojedynczych meczach zamiast na ogóle gry rankedów w lola. Z mojej strony eot, bo ta rozmowa do nikąd nie prowadzi. Jedynie mam nadzieję, że kiedyś spojrzycie na tą grę pod innym kątem i wtedy zobaczycie o
@MainstreamowyHipster: nie pogodze sie z tym, bo nie jestem, zamienilem sie na tydzien z kumplem ktory mial plat 1. nie bez przeszkod ale wszedlem do diamond, bo ludzie grali NORMALNIE. jemu w tym czasie udalo sie zrobic bilans na +32LP i powiedzial ze nigdy wiecej