Wpis z mikrobloga

Witam, chce przesłać ETH z Binance na Trust wallet, zalecana sieć to ERC20 tyle ze prowizja wynosi 105 zł, dość dużo,
Są jeszcze 2 inne sieci, BEP2 i BEP20, tylko nie jestem pewny czy Trust Wallet je obsługuje, ktoś pomoze ?
#kryptowaluty
  • 12
  • Odpowiedz
@Radzio95: Obsługuje, bo TW jest od Binance. Pamiętaj jednak, że wysyłając po sieci Binance tak naprawdę nie wysyłasz ETH ani innych krypto. Dopóki ta sieć istnieje, to Binance da ci możliwość wymienić to na ETH i sprzedać, ale gdyby padła, to nie masz nic.
  • Odpowiedz
@Nemrod: Na Trust Wallet mam 300 USDT, i zeby je wypłacić muszę mieć ETH na prowizje, dlatego tez chce wpłacić tam trochę ETH, i nie wiem jak to zrobić w sumie
  • Odpowiedz
@Radzio95: Zależy ile tego masz, jeśli opłata 100 zł jest stanowczo za duża na sumę jaką obracasz, to spokojnie możesz po BEP20, tu nie ma większego ryzyka choć trochę wisisz na Binance, ewentualnie jeśli suma jest spora i chcesz koniecznie na ten portfel po ERC20 to wtedy poczekaj jak cena gas spadnie do akceptowalnych poziomów.

Obecnie jest tragiczna:
https://www.gasnow.org/

Musisz wyczekać moment gdy będzie 3-4 usd przy przelewach dla ETH, przy
  • Odpowiedz
@balrog84: chce przesłać 200 zł w ETH na Trust Wallet, a wybierając sieć ERC20 prowizja to 105 zł ... Jest jeszcze sieć BEP20, tylko muszę się upewnić czy Trust Wallet ją obsługuje, a nie chce zeby te 200 zł przepadło
  • Odpowiedz
Na Trust Wallet mam 300 USDT, i zeby je wypłacić muszę mieć ETH na prowizje, dlatego tez chce wpłacić tam trochę ETH, i nie wiem jak to zrobić w sumie


@Radzio95: Ja to widzę tak, czekasz aż cena na stronce, którą linkuję wyżej spadnie do ~40 gwei, wtedy próbujesz, tylko tam sprawdź sobie na jakimś poradniku jak w TW ustawiasz ręcznie fee. Ale może ktoś mądrzejszy jeszcze coś doradzi. Nie wiem
  • Odpowiedz
@balrog84: tak, to jest ERC20, głównie chciałbym tylko wypłacić te USDT spowrotem na Binance, i nie wiem dlaczego prowizji nie moze pobrać w USDT tylko w ETH którego tam nie mam, a na Trust Wallet moje USDT mogę przekonwertować tylko na ETH, o ile mam ETH na prowizje -,-
  • Odpowiedz
@Radzio95: No to się wszystko zgadza. Ten typ tak ma. I tak ceny są tak #!$%@?. Generalnie masz to zamrożone, jak nie chcesz niepotrzebnie tracić kasy, to olej to, gdy zejdzie do normalnych kosztów fee - to sobie wtedy wyciągniesz. Po prostu jesteś na sieci ETH, która obecnie przez przeciążenie jest cholernie droga. Np. na łańcuchu od Binance (tym BSC), analogiczne operacjie do ERC20 robisz za jakieś centy w sekundy. Tyle,
  • Odpowiedz
@balrog84: Czyli podsumowując, i tak muszę przesłać na Trust wallet trochę ETH, zeby móc wypłacić moje 300 USDT, tylko tyle ze na tą chwilę sieć ERC20 jest mega droga, i po prostu czekać jak cena spadnie ? Z góry mega dziękuje za pomoc ;) Wytłumaczyłeś mi więcej niż inni w ciągu kilku dni
  • Odpowiedz
@Radzio95: Sam się już w tym trochę gubię, ale zerknij sobie na Binance Academy, tam znajdziesz poradniki dla początkujących o tych właśnie tworach jak BEP20, rozumiejąc jak to działą, nie wtopisz głupio na prowizjach.
  • Odpowiedz
@Radzio95: Portfele NIE służą do wypłacania kasy, tylko do TRZYMANIA krypto. Wypłaca kasę giełda - wysyłasz tam swojego coina i wymieniasz np. do euro. A euro wypłacasz sobie na konto walutowe przelewem sepa, za co Binance weźmie 0,80 euro prowizji.
  • Odpowiedz