Wpis z mikrobloga

@Axymerion: mi też anulowali ;/ model Z Trio tez sprytnie dali jako wycofany aby potwierdzić swoje zdanie: Z tego względu nie jesteśmy w stanie zaoferować szybkiej zamiany karty RTX 3080 Gaming X Trio na alternatywny model ;/ i nawet nie chcą dać żadnego kodu zniżkowego jako zadość uczynienie anulowania po 8 miesiącach ;/ do 3070 dostałem kod na 50zł z powodu długiego oczekiwania razem z kartą a tu olewka bo nie
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami:

Po pierwsze, preorder to zamówienie przedpremierowe, a backorder, to zamówienie produktu tymczasowo niedostępnego. Polecam dokładnie poszukać definicji.

Po drugie, tak jak kolega neo napisał, w momencie składania zamówienia (17 września, dzień premiery) produkt widniał jako dostępny i dostawa następnego dnia.
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: jak dla mnie MSI zmieniając nazwę tej samej karty graficznej bo jakoś różnic między gaming x trio a tym obecnym gaming trio zapewne nie ma oprócz nazwy :P mi się nie spieszyło mogłem poczekać i z rok jeszcze a tu :(
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami:

Jeśli x-kom złożył u MSI zamówienie na dostawę np 1000 kart, to nie mieli żadnych podstaw by tych kart nie sprzedawać, pomimo że fizycznie nikt z x-komu ich nie dotykał. Tak działa handel, zawierasz umowę i zakładasz, że obie strony się z niej wywiążą.
  • Odpowiedz
@Axymerion: a to tego nie zauważyłem czyli w zasadzie poprawa na plus szkoda tylko że po prostu nie nazwali tego rev 2.0 zamiast zmieniać główną nazwę :P
  • Odpowiedz
  • 0
@PortalZeSmiesznymiObrazkami:


Jeśli x-kom złożył u MSI zamówienie na dostawę np 1000 kart, to nie mieli żadnych podstaw by tych kart nie sprzedawać, pomimo że fizycznie nikt z x-komu ich nie dotykał. Tak działa handel, zawierasz umowę i zakładasz, że obie strony się z niej wywiążą.

@Axymerion: nie tak to nie działa XD normalny sklep jak zamawia coś u producenta to na stronie sklepu ma towar chwilowo niedostępny / dostawa wkrótce
  • Odpowiedz
@Desolator: Ja dzisiaj dostałem info co dalej z moim zamówieniem rtx3080 asus tuf non OC. Czy czekam dalej czy chcę anulować. Może kiedyś te karty się pojawią w x-kom xd W e-mail było napisane, że czekają z odpowiedzią do końca jutrzejszego dnia. Ciekawe czy by mi z automatu anulowali zamówienie jakbym wszedł dzień po terminie na e-mail
  • Odpowiedz