Wpis z mikrobloga

Witam vaperów oraz faperów,

mam takie pytanko - pierwszy raz zamawiam cokolwiek z Chin od kolegów z Ali - mianowicie grzałki do Drag X. W vapeshopach takie grzałki chodzą po 15-20zł, u Chinola mi wyszło 6,50 za sztukę przy zamówieniu 20 sztuk, więc cebula mocno. Sprzedawcą jest oficjalny sklep producenta, więc niespodzianek chyba nie będzie.
Pytanie brzmi - czy 130 cebulionów które mi pobrali z karty to ostateczny koszt, czy do tego muszę się przygotować na jakieś cła, vaty i inne sraty? Z góry dziękuję za pomoc.

#vape #vapenation #epapierosy #epapieros
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matbucek: nie ma żadnych oficjalnych sklepów na Ali :)... VAT zawsze możliwy, możliwe również zawrócenie przesyłki jeżeli celnicy by się domyślili że towar ma coś wspólnego z e-papieros... Ale raczej to drugie mało prawdopodobne a to pierwsze średnio
@kolunio3: ooo..., widze ekspert :)... to ze cos w nazwie ma "oficjany", "jedyny prawdziwy" czy co tam chcesz nie znaczy ze ma cos wspolnego z producentem... a co do vat/cla: kazda przesylka moze byc ovatowana i kazda z produktami ktore celnicy okresla jako "epapieros" moze byc cofnieta/zniszczona - to ze kupiles dwa razy i dwa razy doszlo nie znaczy ze to regula