Wpis z mikrobloga

Nie ma nic lepszego jak przywitania nowego dniaz dobrym humoremprzy kubku☕️cieplutkiej herbatydla lepszego startu dniai przywitania nowego poranka☁️⛅️☀️w ogrodzie☘️, tak a co do pytania mojego kolegi ☺️ ile jeszcze bede sie #!$%@?......z tym ogrodem do zrobienia w domu u siebie to , powiem ,ze jeszcze trzeba mi co najmniej dwa dni- bo serio jak robienia cos dobrze to , powoli i dokladnie nie lubie odwalania fuszerki,- by kolejnie dwa razy te same robote poprawiania u mnie to NIE PRD czy EKO - KRAS , ewentualnie inna firma w jakiej poprzednio robiono gdzie NIE liczy sie dokladnosc tylko odwalenia roboty byle jak by kase brania i szybko z budowy #!$%@?☹️ Ja taki NIE jestem wole robienia powoli i dokladnie -prawdziwego Fachowca poznaje sie po jego efekcie pracy - NIE slowa lecz czyny zdobi.....fachowca .
U mnie lewizna NIE przechodzi jak i fuszerka dla tego mam twarde zasady albo robie to po swojemu albo nie robie wcaleu mnie jak u artysty pracuje jak mam wene a jak jej nie mam to czekam na lepsze okazje i dobre projekty .
#dziendobry #przegryw #przemyslenia #gownowpis