Wpis z mikrobloga

@lastro: Wymiary sa wazne, jak masz malo miejsca na pralke, albo jak drzwi do lazienki/ kuchni masz waskie to moze byc problem z wniesieniem. Kraj produkcji jest wazny- nie chcesz z Turcji generalnie. Jakies szybkie programy na 20-40min to kazda wspolczesna pralka ma. Oszczedne tez sa raczej bo malo wody dozuja. Klasa energetyczna to kategoria z dupy bo zaklada, ze wykonasz 3 x pranie w tygodniu na okreslonym programie. Powiedzialbym, ze
@lastro: Ja bym bral LG. Obydwie mocno porownywalne ale LG ma wiekszy otwor do zaladunku, jak pierzesz koldre to moze miec jakies tam znaczenie. No i troszke lepiej wiruje na maxie. Silnik direct drive to ciekawa konstrukcja i troche sie tego obawialem ale jest spoko. Bosch to klasycznie mocny sredniak na sprawdzonych patentach.
@lastro: W tych czasach czego nie kupisz to nie zauważysz różnicy w jakości prania.
Ostatnio szukałem pralki dla babci i na Elektrodzie wyczytałem że z lepszych jakościowo pralek to Bosch i LG (Ponoć LG ma tańsze części) albo kupić coś taniego za 800-900 zł i będzie mniej szkoda wyrzucić jak się zepsuje.
Jakby nie patrzeć w cenie takiego Boscha albo LG będą 2 tanie pralki i nawet jak one krótką wytrzymają