Wpis z mikrobloga

Wprawdzie temat wrzuciłem tutaj wczoraj, ale zero odzewu, może dzisiaj będzie lepiej ;-)

Szukam fotela do kompa. Gamingowy, biurowy - obojętne.
Najlepiej siatka, żeby było przewiewne (chociaż materiałowe też może być). Interesują mnie regulowana głębokość siedziska, zagłówek lub podparcie pod kark, odchylane oparcie (nie wymagam funkcji leżenia, ale regulacji między 90 a powiedzmy 130st), regulowane podłokietniki - wysokość, w boki. A do tego wszystkiego przystępna cena (powiedzmy max 500zł, bo wiem, że i tak zaraz coś droższego zaproponujecie). Wiem, że polecany jest Markus z Ikei, ale to chyba nie do końca to, nie tylko ze względu na użyty materiał, ale przede wszystkim nie ma takich możliwości regulacji jak mnie interesują..

#fotel #fotelbiurowy #fotelgamingowy #biuro
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@husky83: ale wiesz dlaczego w tym budżecie polecają Markusa?

Bo nie ma nic tak sensownego. I za 120euro nie znajdziesz nic co pasuje do twoich wymagań
@joolekk: wymagania troszkę na wyrost - no i nie wymagam rozkładanego podnóżka ;-)
Markus z tego co widzę ma bardziej bujanie niż regulację oparcia, a to nie to o co mi chodzi...

@paczelok: @silentpl widzę że ma filmiki z fotelami, problem w tym, że albo pomylił waluty albo nie wiem :-) W każdym razie testowane są fotele w cenie OD 2000zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@joolekk: wiem, ale dosyć standardowe na wykopie jest to, że jak ktoś pyta o coś do x zł, to padają najczęściej propozycje czegoś 2x droższego. Prawdziwy budżet to coś pomiędzy 700 a 1000zł.