Wpis z mikrobloga

@wykop: doceniam że tak szybko reagujecie na propozycje użytkowników, ale... czerwony jako autor tytułu? Bardziej wygląda jak czerwony bo zbanowany za ten komentarz... Proponowałbym kolor jasny błękit, jaśniejszy od nagłówka komentarza.
@dstranz co do wersji mobilnej, to nie dałoby się jakoś wprowadzić tego pokazywania ile +/- ktoś dostał? Bo na tą chwilę nie widzę takiej możliwości. I też denerwujące jest to, że po każdym danym plusie/minusie, ładuje mi stronę od nowa i muszę od nowa lecieć w dół do danego komentarza, da się coś tym zrobić?
@Frumbar: Wersja mobilna to w ogóle jakieś nieporozumienie. Po zalogowaniu wywala mnie na główną. Przy wylistowaniu komentarzy obcina komentarz, który jest odpowiedzią jeśli nie mieści się na stronie. W odpowiedzi na komentarz pole tekstowe jest za małe, poza tym nie pojawia się "@nick:". Kliknięcie na wersję desktopową przy przeglądaniu komentarzy nie wiadomo dlaczego przenosi na profil autora artykułu. Jest jeszcze sporo takich błędów, warto by je poprawić.
@Frumbar: plusy i minusy mogą być niepokazywane, ale przydałaby się chociaż opcja przeskoczenia do swojego komentarza w danym wykopie, żeby zobaczyć jak toczy się dyskusja w tym wątku
Pomysł dobry, ale przydało by się wyróżnienie które było by rozpoznawalne dla kogoś "z zewnątrz", kogoś kto nie jest stałym bywalcem wykopu i jest tu po raz pierwszy.

W przeciwnym razie można odnieść wrażenie że kisimy się we własnym sosie i ten nowy feature ma znaczenie wyłącznie dla stałych bywalców - a (chyba?) nie o to chodzi.

Może jakaś prosta i sugestywna ikonka przy komentarzach autora załatwiłaby by sprawę?
Czy jedziecie za 357 dni na wooda?! Mam nadzieje, że Łąki Łan dostanie złotego bączka bo im się należy, bo to strasznie śmieszne, że są przebrani za śmieszne owady do tego pory nie mogę przestać się śmiać.
@wykop: mam taką propozycję żeby zmienić kolejność komentarzy pod wykopem w sposób taki żeby nie pojdyncze komentarze szly w gore ale auto i tych co mu odpisali zeby nie stracic logiki fabuly, wtedy nalezalo by sumowac plusy auto plus tych co mu odpisali i dzielic przez liczbe tych co mu odpisali i ukladac od gory od najwiekszego.
Można ewentualnie zrobić tak: We wszystkich AMA z automatu wyłączyć opcję odpowiedzi dla kogokolwiek innego niż przepytywany. Dzięki temu każdy zadaje pytania w kolejce i nie ma możliwości zaburzenia kolejności zadawania pytań.