Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KubaGold22: to będzie wszedzie mordko nawet w samym srodku afryki. Trzeba #!$%@? do lasu.
@staryalkus: nigdy się nie kryli, a mimo to ludzie patrzą i nie widzą. Trzeba przekonywać ilu tylko się da i nie wiem... Wojna bo albo my albo oni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KubaGold22: odpowiednio argumentując jestes w stanie uświadomić conajmniej kilka osob, te kilka kolejne i kolejne i kolejne. Walcz z tym tłumacząc bo robisz to dla swojego bezpieczeństwa. To jest nadrzedne zadanie każdego kumatego.
@Adwokat_Boga: do skutku trzeba az im się wryje w mózgi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laminio: widzisz go codziennie od 1.5 roku. Obecna gospodarka musi umrzeć aby mogli wprowadzić swoj komunizm 2.0 więc wykończą ją albo tym wirusem albo kolejnym, a wtedy przyjdzie pan urzedas z propozycją nie do odrzucenia czyli dochodem gwarantowanym w zamian za majątek w ramach spłacenia długu publicznego. Albo po prostu pozabierają tak jak na Cyprze kase z kont z tym, że to już oznacza otwartą wojnę więc jak dla mnie zrobią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laminio: wprawdzie to tylko nasze podwórko i to bardzo specyficzne i nie wiem jak jest na zewnątrz ale myślisz, że czemu spisz powszechny jest obowiązkowy i taki szczegółowy? ;)