Wpis z mikrobloga

#safemoon

Ja caly czas przypominam, zaraz beda spadki, zaraz bedzie duzo gorzej, moze nawet sporo w dol poleciec. I te same osoby co teraz poklepuja holdujacych po plecach, beda nas wysmiewac, ze nie ucieklismy o czasie. Bracia broni, trzymajcie sie, nie sluchajcie hejterow, kiedys nadejdzie znowu lepszy moment i znowu beda wam zazdroscic!
HODL!

Jest to kopia wpisu z podobnego momentu poprzedniej iteracji cyklu:
https://www.wykop.pl/wpis/56967939/safemoon-ja-caly-czas-przypominam-zaraz-beda-spadk/
  • 4
  • Odpowiedz
@miki4ever: spadnie na 100% ale wydaje mi się, że już tak nisko jak kilka dni temu, to nie będzie raczej. Ciągle dochodzą jakieś newsy, projekt sie rozwija, społeczność się powiększa + wielorybów będzie z czasem mniej. Jak nic sie nie spierdzieli, to bardzo szybko choć jedno zero zostanie ucięte na stałe. Choć wiadomo, w tej branży może sie zdarzyć wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miki4ever: ja to tylko patrze jak mi ladnie liczba coinow rosnie w portfelu :D mysle, ze spadnie, ale jako, ze nie weszlo na ATH nowe to i moze nie spadnie az tak mocno jak ostatnio, chociaz zobaczymy, jestem ciekaw jak mocno doge poleci w dol i czy nie pociagnie za soba jakiegos chwilowego zwatpienia ulicy we wszystko
  • Odpowiedz