Wpis z mikrobloga

Dostałem takie dwa cuda i mam pytanie czy to jest coś warte ? Nie chodzi mi o wartość finansowa tylko o wartość użytkową ? Nie znam się w ogóle na tym. Ten większy to rosita kl 3870, nie kreci się winyl, coś słychać w środku, że coś się tam kreci. Regulator radia albo jest uszkodzona sama rolka albo wyświetlacz, ogólnie nie udało mi się nic usłyszeć oprócz trzasków z głośnika. Drugi to toshiba uniwersum, tutaj już lepiej udało mi się uruchomić radio nawet nie montując anteny, jest uszkodzone jedno wyjście i gra tylko jeden głośnik, winyl się kreci i jak kładę winyl to gra lecz nie wiem czy winyl jest taki stary i poniszczony czy sama igła. Tak jak wcześniej wspominałem nie znam się na tym w ogóle ale jestem ciekaw czy jest to sens ratować i jakie to mogą być koszta i czy w ogóle jest ktoś to w stanie uratować. Czy na takim sprzęcie jak jest sprawny są się słuchać normalnie winyle w jakiejś jakości czy to stare graty nic nie warte ? #winyle #winyl #muzyka #gramofon #gramofony #audio #audioboners #audiofile #retro