Wpis z mikrobloga

Siadaj i odpalaj ambient do tekstu.
Jest rok 2002, masz 8-12 lat i właśnie dostałeś grę Gothic I w pełnym polskim dubbingu. Pierwsze co widzisz po rozpoczęciu gry to jak dostajesz w mordę. Za chwile poznasz Diego - jeszcze nie wiesz, że będzie twoim najlepszym ziomkiem. Idziesz przed siebie i spotykasz wilki jak i ścierwojady, kilku myśliwych i piękny widok na stary obóz. Myślisz sobie, że lepiej być nie może. Z kuchni dobiega dźwięk odcedzanych ziemniaków i smażonych schabowych zmieszanych z nutka zapachu świeżej mizerii z koprem.
Podchodzisz do bram starego obozu i.... Budzisz się mając 30 lat, zastanawiając się w którym momencie #!$%@?łeś sobie życie.

#przegryw #takaprawda #feels
  • 10
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Megawonsz_dziewienc: w 2002 to ja nie mialem jeszcze komputera ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Pamięta ktoś jak Gothic był dodatkiem do Gazety Wyborczej? Jak się nie mylę to nawet była reklama w telewizji ale nie mogę znaleźć.

W ogóle dużo czasu spędziłem w starym obozie na siedzeniu w beczce jak pierwszy raz grałem xDD
  • Odpowiedz
A miales takiego co wyglada jak klawiatura komputerowa? Kuurla dalem sie nabrac ze ona dziala xD


@Megawonsz_dziewienc: XD TAK. Była klawiatura do której się wkładało kartridże i działała totalnie jak NES/Pegasus ale pisać na niej się dało w jednym z programów.
  • Odpowiedz