Wpis z mikrobloga

Dziwne to czasy nastały

- Gówniarze biją się pod Żabka o jakieś ostatnie lody Ekipy a to sama woda i jeb...niezdrowy cukier plus inna chemia.

- Jakies teledysk Ekipy ma więcej wyświetleń niż cała tworczosc Chopina na YT.

- lodziarka murzyńskich knag jest idolka nastolatek

- teraz jakaś akcja #muremzanatsu popierajmy wypinanie dupska na sex kamerkach

- Fame MMA bije rekordy popularności gdzie same patusy wyzywające się tak samo co konferencje

Coś poszło nie tak w ewolucji internetu

#natsu
  • 14
  • Odpowiedz
@transerfer: ehhh...jak ja nie mogę znieść takiego starczego pierdzielenia.
Przecież to wszystko co opisałeś trwa już od wielu wielu lat, po prostu wcześniej nie zwracałeś na to uwagi i tyle.
  • Odpowiedz
@okradzione: hiperbola.
Kim Kardashian w bodajże 2006 roku przed emisją reality show "przypadkiem" wypuszcza swój sextape który przeklada sie na ogromny sukces programu.
Hugh Hefner i jego króliczki od lat 50 rozgrzewają miliony osób na całym świecie.
Przykładów podobnych jest o wiele wiecej. A zabawne jest to, że wydaje sie tobie, jakby kultura sex gwiazdek powstała dopiero w 2015+ w czasach demoralizującego internetu.
  • Odpowiedz
@BisonGrass: To fakt, nie przeczę temu. To co napisałeś to całkowita prawda, ale nie powiesz mi, że w ostatnich kilku-kilkunastu latach te granicę są coraz to dalej przekraczane. Rozbierane sceny do gazet, umyślne nagranie i wypuszczenie sex taśmy to w moim odczuciu trochę inny kaliber od bycia znaną z tego, że panna (a w sumie to chyba nawet dwie), zabawiają się z jakimiś raperami i od tego zaczyna się jej kariera
  • Odpowiedz
@okradzione: Kardashian byla wcześniej stylistką Paris Hilton(kolejna artystka ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale znana per se nie była. Jej prawdziwa kariera rozpoczęła się dopiero od emisji programu, a w celu wzbudzenia kontrowersji owy sextape wypłynął.
Na naszym podwórku przecież też mamy podobne przykłady. Frytka w Big Brotherze, Warsaw Shore czy Ballada o lekkimi zabarwieniu erotycznym.
Różnica jest taka, że żeby wcześniej dotrzeć do szerszej publiki trzeba było
  • Odpowiedz