Wpis z mikrobloga

#xiaomi ktoś ogarnął mi 11 ultra z polskiego sklepu? jak tak to gdzie? wszędzie pustki, może ktoś też dopytywał o to kiedy będą? tak, wiem, że mogę podzwonić itp ale może ktoś już przez podobny temat przechodził to nie zaszkodzi spytać ;)
  • 10
@poh: czarny jest obecnie dostępny na orange.pl, ja poluję na biały i odświeżam 10 kart na raz XD. Na pytanie, kiedy, odpowiadają "nie mamy takiego info, jak rzucą to będzie". (czarny)Możliwe, że w komputroniku mają, w neonecie jest na zamówienie.
@motorade: trochę smutek, że taki problem z dostępnością, a jeszcze większy smutek, że zwykły mi 11 miał wypasione promo na x-komie. A tu wychodzi na to, że ultra to jakieś niechciane i zapomniane dziecko :P
@poh: no smutek, taka promocja na białego z odkurzaczem byłaby cuuuudowna :D W dodatku #!$%@? w tych sklepach nie powiedzą, czy coś szykują więc weź odświeżaj karty jak głupi a potem się okaże, że kupiłeś tego mi11 ultra za 5700, a 5 min później w Xkom/komputroniku było promo na ten tel z #!$%@? szwedzką maszynką ssąco-ciupciającą.
@motorade: no o tyle to "plus" wysokiej ceny :D jakby był na starcie z 1k taniej to bym pewnie nie czekał, a tak to taki paradoks się robi o którym wspominałeś :P a na nic poza xiaomi nie chce mi się zmieniać, ios mnie strasznie irytuje, a znowu jakieś oneplusy i samsungi to pozbywanie się "ekosystemu" xiaomi. A w ultra jest szansa na dobre zdjęcia a na tym mi bardzo zależy
@poh: ja chciałbym mi11U by po raz pierwszy mieć flagowca, który będzie miał wsparcie dłużej niż rok, z wyższej półki miałem tylko lumię 920, ale M$ ją uśmiercił rok/półtora po zakupie. Zdjęcia to też dodatkowa kwestia bo lubię mieć pamiątki z koncertów i na obecnym redmi note 4 to loteria, 1/20 można nazwać zdjęciem. Myślałem o samsungu ale ten procesor mnie trochę odstrasza.
@motorade: no ja mam aktualnie mi9, błędem było, że się rzuciłem od razu na premierę, bo potem powychodziły też jakieś ultra, t itp. Dlatego czekałem na wersję lepszą mi 11 a tu "zaskoczenie", z ceną i dostępnością :P
@poh: dostępność była do przewidzenia, w końcu są tylko 2 fabryki mikroprocesorów na świecie nie licząc Intela i (chyba też) AMD. Xiaomi też chyba nie zakładało rekordowej sprzedaży, bardziej woleli dokopać Samsungowi.
ja chciałbym mi11U by po raz pierwszy mieć flagowca, który będzie miał wsparcie dłużej niż rok


@motorade: przecież w xiaomi nie ma zapewnionego jakiegokolwiek okresu wsparcia, możesz mieć przez 2 lata, a możesz mieć właśnie rok jak mi mix 3 5g, naiwne myślenie