Wpis z mikrobloga

@Hompert: Tak całkiem serio, to przecież za kilka dni się wszystko uspokoi. Wiadomo, że Internet nie zapomina, ale jedyna sytuacja gdzie by się to dłużej utrzymywało, to jakby wszystkie filmiki próbowała usunąć z neta. A tak powiedziała, że była młoda głupia. Wspomniała o policji, żeby jakieś dzieciaczki się nabrały. Gdyby jeszcze faktycznie robiła coś tam ostrego i nietypowego to może, a tak pewnie jakiś kontrakt reklamowy spadnie, ale w jego miejsce
@WykopekBordo: No takie dziewczyny jak ona to właśnie te dobre hajsy zarabiają. Ma grono fanów, więc będzie pula wspierających na onlyfans by była. Zabrzmię jak spermiarz, ale jest bardzo ładna, więc chętni na pewno by się na to znaleźli. To już jej sprawa jaką opcję wybierze
@WykopekBordo: nie jestem przekonany czy na kamerkach zarobiłaby tyle co teraz na jutubach - raczej nie. Do tego prócz figury w tym interesie liczy się też hehe charyzma, a tego jej zdecydowanie brakowało. Obstawiam, że do tego interesu już raczej nie wróci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na kamerkach w PL zarabia się pięciocyfrowe kwoty,


@WykopekBordo: nie jestem zupełnie w temacie, domyślam się że to kwoty dotyczą tylko ścisłego TOP. Nie wiem też jaka jest skala tego interesu w PL. Myślę, że teraz popularność tych portali tylko wzrośnie ʕʔ