Wpis z mikrobloga

@ManamanaTuriruriru: Nie wiem co to są profile winkhous pro light, ale pod K-2 Satela wiercisz otwór 4-6mm na wylot, w piance odgrzebujesz koniec wiertła, potem większe wiertło pod wymiar i głębokość kontaktronu. Potem to już łatwo, przekładasz przewód (na tym etapie niecenzuralne słowa są dopuszczalne) i wciskasz kontaktron.

Z ciekawostek – fajnie jakby trochę luźnego kabla zostało w ramie okna, jak będzie trzeba wymienić to stary wydłubiesz i dłuższe kable się
staa - @ManamanaTuriruriru: Nie wiem co to są profile winkhous pro light, ale pod K-2...

źródło: comment_1620318511HzgmA1u26Dr0eAVEZAIX2x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź. Ogólnie nie wiem jak się za to zabrać - okna jeszcze nie zamontowane ale ten profil zdaje mi się, że to skucha jakaś do wiercenia bo kilku osób pytałem co się tym niby zajmują profesjonalnie - stwierdzili, że profile cienkie i może być problem z wierceniem:
https://oknoplast.com.pl/wp-content/uploads/2019/04/452432-naroznik.jpg

Oknoplast życzy sobie 150PLN/szt. (nie systemowe tylko zwykłe satel - bo do pro light jeszcze winkhaus nie zrobił systemowych kontaktronów jak to
  • Odpowiedz
@ManamanaTuriruriru: Jeśli wiesz gdzie wiertarka ma przód i jak nie przewiercić sobie dłoni to przy odrobinie cierpliwości ogarniesz to w jedno popołudnie. Kluczowy jest prowadzący otwór żeby potem docelowe wiertło nie „rozbiło” wierzchniej ścianki i dobrze by było mieć wiertło dobrane średnicą do kontaktronu
  • Odpowiedz