Wpis z mikrobloga

Oceniając na wayfarer bardzo często trafiam na jeden identyczny opis pomocniczy
"Proszę o zaakceptowanie nominacji na pokestop pozwoli to utworzyc nowy portal w grze nie jest to teren prywatny ani restauracja, miejsce jest bezpieczne do gry, ma łatwy dostęp dla pieszych, nie przeszkadza służbą ratowniczym."
Was też to irytuje ? to samo rozsiane po nominacjach w całej polsce xD
#wayfarer
  • 8
@Bumbor: bo każdy ma swoje wytyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Vaporeonus: opis głupi, bo restauracja nie jest powodem odrzutu, wręcz przeciwnie! Ciekawe, popularne miejsca są jak najbardziej na tak.
Co popularniejsze opisy są podkradane: Ważne. Ważne dla lokalnej społeczności, itd.
Ja też przez pewien czas używałem stałych formułek, bo wiadomo jak czasami z niektórymi powodami odrzutu...
Opis dodatkowy ma pomóc oceniającemu zrozumieć nominację / przedstawić miejsce
@BDCC: Otóż to. Jak dla mnie jeżeli ktoś uwala legitną nominację tylko dlatego że w opisie POMOCNICZYM zawiera takie informacje jak op zamieścił to jak dla mnie taka osoba powinna otrzymać przymusową przerwę od wayfarera dla dobra społeczności. 90% nominacji z dopiskami w tym stylu faktycznie zawiera błędy w stylu watermarka na zdjęciu więc można je odrzucić mając solidną podstawę. Jednak zdarzają się perełki z głupim opisem pomocniczym co absolutnie nie
@Bumbor: podpis na dole nic nie daje. Wiele nominacji z nim poprzechodziły do gry. A i tak w czasie wejścia do pokestopa dolne i górne krawędzie zostają skrojone. Ich nie widać w czasie kręcenia.
@sinclar: W którymś AMA na forum wayfarera było pytanie o watermarki. Odpowiedź była jednoznaczna - 1* dla wszystkiego co go zawiera. Specjalnie nawet dodali taki powód odrzucenia. Wiec zdjecia z watermarkami zgodnie z zaleceniami należy odrzucać
@Bumbor: odrzucaj jak chcesz. Ja przepuszczam i widzę że nie tylko ja to robię. Coraz więcej jest takich zaakceptowanych nominacji. A co do kryteriów to są one gówno warte. Możesz mieć pod domem nawet obesrany papierek jako pokestop. To gracze decydują czy coś powstanie a nie wytyczne niantic
Możesz mieć pod domem nawet obesrany papierek jako pokestop...

@sinclar: Nie, nie możesz. Bo jest jeszcze kilka przytomnych osób które oceniają tak jak powinni (chociaż większość z nich to ingesowcy) i nawet sławne farmy pokestopów potfaią zniszczyć do zera. Jeżeli ktoś nie potrafi wyłączyć watermarka w telefonie to tym bardziej nie powinien brać się za ocienianie pokestopów, poksy to nie platforma to reklamowania smartfonów. Postępowanie zgodnie z wytycznymi to nic więcej