Wpis z mikrobloga

"Druga strona" wytyka nieścisłości w postulatach lub modelu postrzegania świata.


@jr11: Nie. Przywalanie się do zbiórek to nie jest wytykanie nieścisłości. Chyba, że ten kto zbiera głosi np. że zbiórki sa niemoralne :D

Jeśli ktoś zauważy, że ktoś przeczy sam sobie, szczególnie w tematach około politycznych, to wytknie tą nieścisłość.


@jr11: Nie ma tu żadnej nieścisłości jak na razie.

Dlatego widzę anologię między zbiórką a powszechnym stereotypem o lenistwie Millenialsów
  • Odpowiedz
A jesteś świadoma, że od dawna zarabia się z dobrowolnych datków na takim twitch.tv i nikt nie ma z tym żadnych problemów?


@grzsci: Na szczęście dziewczyny na twitchu czy innym tubie nie mają się za autorytety publiczne, przynajmniej w Pl.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jomahajomaso: swoją drogą to prucie się o ta zbiórkę też jest idiotyczne, bo co to za argument "masz 30 lat to sobie zarob". Przecież to można zastosować do każdej zbiórki. Jak #przezswiatnafazie robi zbiórkę to też mam mu napisać że jest dorosły to niech sobie zarobi? A jak ktoś kogo oglądam na YT zbiera na kamerę i mikrofon to też mam mu napisać żeby sobie sam kupił, bo ma dwie ręce
  • Odpowiedz
Chyba nigdy bym nie poparł takiego podejścia do życia.

No bo mając 30 lat chyba powinieneś mieć jakąś tam kasę na komputer i nie musiałbyś prosić obcych dla ciebie osób o zrzutkę. Według mnie świadczy, że taka osoba jest bardzo leniwa i miga się od pracy wysługując się innymi.


@jr11:

ale wiesz że są politycy którzy od 10, 20, czy 30 lat żyją "z polityki"?, nie splamili się w tym czasie
  • Odpowiedz
Ja nawet nie wiem kim jest ta lewaczka, ale jeśli zbiórka była dobrowolna, jeśli ludzie wiedzieli na co wpłacają i jeśli nikt nikogo nie zaczepiał w rodzaju "ej Gozdyra dej kasę na kompa", to #!$%@? kogo obchodzi na co ludzie wpłacają własne pieniądze


@grzsci: No niby tak ale #!$%@? nie do końca, bo takie aktywistki to po prostu #!$%@? hipokrytki które z jednej strony walczą o równość i robią takie zbiórki,
  • Odpowiedz