Wpis z mikrobloga

Czaicie że mokry otwór ma tak gigantyczną wartość, że kształtuje cały świat i jest główną motywacją większości działań połowy populacji?

XD

Halo, to jest jakiś absurd, wypuśćcie mnie już z tej symulacji xD Bardzo śmieszny prank, serio wam się udał, ale 33 lata to już trochę przegięcie, obudźcie mnie do kuhwy nędzy xD
#przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
że kształtuje cały świat i jest główną motywacją większości działań połowy populacji?


@KorwinizacjaPrzelyku: Według niektórych określa nawet, czy jesteś wygryw - peklujący czy przegryw - niepeklujący, nie ma innego wygrywu czy przegrywu na świecie xD
  • Odpowiedz
@staryalkus: Nie tędy droga. Aby wydostać się z matrixa trzeba zjeść wszytkie granulki z torebki dodawanej do butów (symbol podróży) posiadającej napis głoszący "DO NOT EAT". Jedynie to pozwoli na przeprowadzkę z fałszu do prawdziwej rzeczywistości
  • Odpowiedz
Halo, to jest jakiś absurd, wypuśćcie mnie już z tej symulacji xD Bardzo śmieszny prank, serio wam się udał, ale 33 lata to już trochę przegięcie, obudźcie mnie do kuhwy nędzy xD


@KorwinizacjaPrzelyku: pozdrawiam równolatka, fajnie że jeszcze tacy się tutaj uchowali
  • Odpowiedz