Wpis z mikrobloga

#!$%@? właściwie co się dzieje w głowach takich julek jeżeli one w kilka minut po założeniu konta na tinderze już mają setkę potencjalnych adoratorów. Taka osoba będzie kiedykolwiek w stanie docenić w ogóle człowieka jakkolwiek?
Przecież to się w pale nie mieści, dysproporcja między lajkami otrzymywanymi przez average chłopa a average lochę jest tak monstrualna że prawie nikt w to nie uwierzy jak o tym komuś powiesz.
Swoją drogą, jestem ciekaw, czy różowe na tinderze zdają sobię sprawę z tej dysproporcji i z jej skali czy one myślą, że chłopy też mają po ileś tysięcy lajków? I czy spermiarze zdają sobie z tego sprawę czy myślą, że kobieta nie jest w stanie dobić do 99 lajków w tydzień?
#tinder #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
  • 42
  • Odpowiedz
@77023: Według mojego rozeznania przeciętna dziewczyna nie ma pojęcia, że dla przeciętnego chłopaka odbycie nieodpłatnego stosunku seksualnego z nową samicą jest trudniejsze od podróży na inny kontynent czy nawet na koniec świata.

Dla nich seks leży na ulicy, skąd mają wiedzieć, że druga płeć tak nie ma?
  • Odpowiedz
@podrywacz1:

skąd mają wiedzieć, że druga płeć tak nie ma?


Wystarczy odrobina empatii, inteligencji i absolutnie podstawowej wiedzy na temat działania relacji międzyludzkich, ale że chyba większości ludzi nawet tego brakuje to mamy to co mamy.
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: niestety te bestie nie docenią niczego i nic - ani adonisowej urody chada, bo zawsze mogą przecież znaleźć lepszego jak jej się znudzi, ani nie docenią zasobów przyniesionych przez beciaka. To totalnie stracone jednostki
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: Laski nie mają pojęcia jak ciężko na tinderze jest facetom. Żyją w swojej bańce. A druga rzecz to faceci głośno nie przyznają się do tego że są niewidzialni i dostają mase odrzuceń, bo jest im wstyd. Każdy ściemnia, że ,,jest wybredny" albo zasłania się że ,,tam są same puste laski" a prawda jest taka, że to kobiety mają jego w dupie a nie odwrotnie
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: Przy moim profilu ponoc tinder puszczal info ze jestem wysoko ocenianą osobą i to napisalo mi juz kilka dziewczyn wrzucając pozniej ze chyba nie mam czasu odpisywac wszystkim laskom skoro taka persona jestem xD Realia są takie ze dobrze jak w ogole sama z siebie napisze laska choc raz na tydzień xD

Więc tak, sądze ze kobiety oceniają przez swoj pryzmat. #!$%@? średniawa ma co dzien tyle wiadomosci co
  • Odpowiedz
Wystarczy odrobina empatii, inteligencji i absolutnie podstawowej wiedzy na temat działania relacji międzyludzkich, ale że chyba większości ludzi nawet tego brakuje to mamy to co mamy.


@AnimusAeger999: E tam. Sam odkąd nie zainstalowałem tindera, to też nie miałem pojęcia, jaka jest dysproporcja na tym rynku. Myślę, że większość #niebieskiepaski miała podobnie.

A #rozowepaski przecież same z siebie nie udają chłopa na tinderze, bo po co.
  • Odpowiedz
Swoją drogą, jestem ciekaw, czy różowe na tinderze zdają sobię sprawę z tej dysproporcji i z jej skali czy one myślą, że chłopy też mają po ileś tysięcy lajków?


@ehhcokolwiek: Nie zdają. Wystarczy poczytać wpisy różowych na wykopie, które nie mogą zrozumieć czemu narzekamy skoro można tak prosto kogoś poznać. Oczywiście z ich perspektywy, która jest spaczona.
  • Odpowiedz
#!$%@? właściwie co się dzieje w głowach takich julek jeżeli one w kilka minut po założeniu konta na tinderze już mają setkę potencjalnych adoratorów. Taka osoba będzie kiedykolwiek w stanie docenić w ogóle człowieka jakkolwiek?

Przecież to się w pale nie mieści, dysproporcja między lajkami otrzymywanymi przez average chłopa a average lochę jest tak monstrualna że prawie nikt w to nie uwierzy jak o tym komuś powiesz.

Swoją drogą, jestem ciekaw, czy
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: no tu temat jest ciekawie #!$%@? bo mialem konta po 800-1200 lajków po czym zauwazylem tendencje spadkową i problemy z apką. Zakłądałem nowe konto z tym samym opisem i zdjeciami i nagle potrafilem miec 1-2 lajki dziennie i zerowy ruch.
Ostatnio raz jeszcze wykasowalem i zalozylem nowe konto i troche lepiej- 5-10 lajków dziennie ale nadal bieda nieporownywalna do tego co bylo wczesniej
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: Bardzo optymistyczne założenie że kobieta traktuje mężczyznę jak człowieka. Z doświadczenia widzę że kolega jest lepiej traktowany niż partner, kobieta ogólnie jest milsza wobec niego, szczera przede wszystkim, zauważyłem że partnera się więcej okłamuje, mniej roszczeniowa, sporo kobiet ma tak że facet ma np. robić cos bo jest facetem, typu np. ją zabawiać. A jak tego nie robi, to traci atrakcyjność. Ja zawsze mówię, każdy może mieć związek w
  • Odpowiedz
Swoją drogą, jestem ciekaw, czy różowe na tinderze zdają sobię sprawę z tej dysproporcji i z jej skali czy one myślą, że chłopy też mają po ileś tysięcy lajków?


@ehhcokolwiek: patrząc po rozmowie z siostrą to nie, nie mają zielonego pojęcia xD
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: tu warto nadmienić, że mechanizm o którym mówi kolega, najprościej jest sprawdzić, mówiąc kobiecie: "Wyobraź sobie". Podstaw sobie tu jakikolwiek koncept, jeżeli kobieta tego konceptu nie widzi, lub nie używa w swoim prywatnym życiu, to on nie istnieje. I nie znajdziesz kobiety, która udzieli ci innej odpowiedzi niż ta. I dlatego właśnie cały współczesny świat, zbudowany jest pod kobiety. Istoty którymi najprościej manipulować, bo nie posiadają żadnych zdolności do
  • Odpowiedz