Wpis z mikrobloga

@deyna123: juz tyle bylo tych pewnych informacji, jak np ze Kornelia wejdzie i wkopie Ole, potem ze wkopie Natalie ze ma faceta, ze Baska wejdzie ale nie bedzie mogla wybrac Krystiana i bedzie musiala sie sparowac z Krzyskiem itp itd takze raczej mozna to w miedzy bajki wlozyc
@Roxi5017: no wlasnie sama to napisalas ze to nie do konca pewne info. Spoilery to sa pewne informacje np to co wydarzy sie w nastepnym odcinku a nie przypuszczenia jakiejs nastolatki na insta. Takich dywagacji juz tu na tagu bylo mnostwo wiec wielce prawdopodobne ze to tez sie nie sprawdzi
@deyna123: nie, psujesz innym, bo już wiem czego mniej więcej się spodziewać i jeśli to prawda to zniszczyłeś innym oglądanie odcinków. Lecisz na czarno, bo po co mi więcej czytania takich rzeczy naprzód przed emisją.
@Roxi5017: czlowieku przeciez juz cala masa ludzi tutaj wrzucala komentarze w podobnym stylu. To juz twoj problem jesli twierdzisz ze psuje ci przyjemnosc z ogladania odcinkow bo pokazalam plotke napisana przez jakas małolate gdzie nikt nie wie czy to prawda wiec to zaden spolier nie jest XDDDDD ja prdl ()
@maszpozdro: @B0B69: te wszystkie dziewczynki powinny miec zakaz korzystania z instagrama bo wystarczy ze ktos napisze ,,on jest z mojego miasta" albo ,,znam jego ciotke czy matke" i potem ludzie biora to za pewnik i powielaja plotki dalej. Nie wiem po co ludzie tak robia xD
@deyna123 może coś jest na rzeczy, niekoniecznie w takiej wersji. W finale musi być lubiana para lub uczestnik. Wcześniej była to lubiana Ata i raczej spoko Artur. Z tego co dzisiaj widać w social mediach to kochają tą Basie, więc chyba pewniak na finał. Poza nią to raczej loteria
@deyna123: mam czasami wrażenie, że takie informacje specjalnie piszą ludzie z HP żeby pokręcić ciekawość ludzi xd a potem cisną bekę, że ludzie przekazują je sobie dalej myśląc, że to prawda.
@Goscmajowy: ale to juz jest nudne ze co sezon w finale musi byc koniecznie jakis uczestnik uwielbiany przez wszystkich. Przez to ten program jest strasznie przewidywalny i oklepany. Wow zajebiscie znowu osoba o dobrym sercu bedzie walczyc o kase przez co nikt kula ostatecznie nie rzuci XD