Wpis z mikrobloga

#neuropa #polityka
To jak wszyscy popierają, tylko Ziombro na nie bo praworządność, Konfabulacja na nie bo ruskie onuce i Bedoes Budka na nie wiem, byle nie jak lewica zdrajcy najgorsi układający się z PiS. Ale jak Bedi się jeszcze pare tygodni temu chwalił planami rzadu technicznego z gowinem i bosakiem to super. Ja czekam kiedy do Was hardocoreowcy platformówki dotrze co się #!$%@?ło i że wyzywaliscie zaciekle ludzi, bo Bediemu się coś #!$%@?ło i zapomniał się o terminie głosowania za EFO.
  • 7
@MKULTRA: lepszy Gowin niż Kaczyński.
Jak PiSs będzie przewalał hajs na Obajtków czy Misiewiczów to lewica pierwsza będzie się o to pluć, a sami do tego doprowadzili.
@MKULTRA: A NO TAK ZAPOMNIAŁEM, ZERO NIE ROZWALA SĄDÓW, BO TSUE PILNUJE

dlatego należy utrudnić realizacje planu odbudowy dla całej Europy.

niczego byśmy nie utrudnili. PiS by musiał albo iść va bank i postawić na PolExit, czym mógłby stracić całą władzę, albo się REALNIE dogadać z CAŁĄ opozycją. A dzięki głupiemu lewactwu PiS dalej ma pieniądze, dalej jest w Unii, dalej może karmić Obajtków i Misiewiczów. 75 tysięcy mieszkań? xD spoko,
@MKULTRA: za parę lat, czy nawet miesięcy zobaczymy kto miał rację¯\_(ツ)_/¯ teraz i ty i ja możemy gdybać.
Ty masz silne przekonanie, że krętacze nagle staną się uczciwi, a ja wierzę, że złodziej nie przestanie kraść