Wpis z mikrobloga

z miesiąc nie byłam na linkedin, wchodzę, wiadomosć od randoma dodanego do sieci "zapraszam serdecznie do sieci kontaktów.
"Będzie mi miło, jeśli uda nam się porozmawiać, nie ukrywam ciekaw jestem występowania potrzeb tłumaczeń w realizacji których możemy Państwa wspierać."
Zapytałam skąd pomysł że potrzebuję tłumaczeń, mój profil raczej biednie porwadzony i nie zdradza większego zainteresowania rynkiem zagraniczmym. Powiedziałam również, że nie trzeba się do mnie zwracać per państwo - jestem jedną skromną różową i nie roszczę sobie praw do takich tytułów.


#linkedin #pracbaza #socialmedia #narzekajo
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hurtwish: ja też ani księgowy, ani HR, ani informatyk. Zwykły elektryk, tylko teraz bardziej umysłowo niż fizycznie.


A jak szukam to uruchamiam przeglądarkę, w pasku wpisuje nazwę oferty jaka mnie interesuje i samo idzie ¯_(ツ)_/¯

@Jason_Stafford: polecam ten styl
  • Odpowiedz
@Krabowski: @Jason_Stafford: @soadfan: @Krabowski: @Krabowski: @zexan: odpisał mi tak:
"Pani wybaczy zwrot per Państwo ale pozwala on nieco rozszerzyć pytanie o zarówno Pani jaki te występujące z firmie. No chyba, że na profilu własna działalność.

Potrzeby tłumaczeń jak i ich wykorzystania są dość indywidualne, od przygotowania materiałów reklamowych informacyjnych dla obcojęzycznych klientów i partnerów po posty na SM. To dość indywidualna sprawa dlatego postanowiłem zapytać z
  • Odpowiedz