Wpis z mikrobloga

@Bb_2019: trudno mi uwierzyć, że taki "archetyp toksycznej męskości" jak Kamil pozwoliłby na to, żeby jego dziewczyna robiła co tylko zechce z kimś innym w programie
tym bardziej, że tu można wygrać max 100 tysięcy, a nie jakieś grube miliony
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Malamaa spędzali razem Sylwestra a Nathalia poleciała na Zanzi na początku stycznia (zaczęli kręcić 7 stycznia, ona weszła kilka dni później), a wiedziała że wchodzi do HP pewnie od lipca jak większość.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kartelling też nie chce mi się wierzyć ale na to wygląda xd chyba że rozstali się akurat jak Kamil poszedł do programu, później do siebie wrócili i ponownie się rozstali akurat jak Natalia poszła do HP.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bb_2019: ech, ale ludzie tam nie idą po fame a nie miłość xD
Mogą być sobie w związkach. Taka Hanka z 2 edycji jest w 5letnim związku xD
  • Odpowiedz
@galileon: jeszcze ta Hania to wyrabane bo ona z zadnym facetem nie swirowala a jesli sa osoby ktore sa w zwiazkach i ida do programu gdzie potem liza sie i ruchaja z kims to ja nie ogarniam tego XDDD
  • Odpowiedz
@Bb_2019: ja już kiedyś pisałam na tagu, więc przypomnę, że oglądałam na live jak Dawidek odpalił protokół „Booyaka booyaka” a przed tym rozmawiał z Sidem i Olką o Nathalii. Rozmowa była ucięta i zaczynała się od słów „Ja wiem kto to jest, ale nie będę mówił imienia i nazwiska. On jej dał wolną rękę we wszystkim” a dziewczyny były bardzo zdziwione, potem Sid płakała w łazience i to chyba nawet
  • Odpowiedz
@Malamaa: mi też jest to ciężko objąć rozumem, ale jak sobie przypomnę zachowanie Kamila w sezonie i to, że moim i nie tylko moim zdaniem został przez nie usunięty przez produkcje, to jakoś mi się to składa w całość
  • Odpowiedz